“Yakında bir başka kripto para daha dört basamaklı fiyata ulaşabilir”

Bir kripto para analistine göre, yılın başından bu yana önemli ölçüde değer kazanan Maker (MKR), yakında dört basamaklı bir fiyat seviyesine ulaşabilir.

maker

CoinDesk analisti Sam Ouimet, yakında bir başka kripto paranın daha dört basamaklı bir fiyat etiketine sahip olabileceğini ileri sürdü.

Analist, CoinDesk’teki değerlendirmesinde yılın başından bu yana yaklaşık yüzde 70 oranında değerlenen Maker Dao (MKR) için teknik görünümün yeni bir fiyat rallisinin başladığına işaret edebileceğini yazdı.

Analist, çok uzak olmayan bir gelecekte fiyatın yükselen üçgen olarak bilinen bir teknik modelden başarılı bir şekilde yukarı yönlü kopuş yaşaması durumunda 1100 doların üzerine çıkabileceğini iddia ediyor. Ouimet, devamında fiyat hareketlerinin ardındaki hız ve büyüklüğü ölçmek için kullanılan RSI ve alış-satış baskısını ölçmek için kullanılan CMF gibi göstergelerin her ikisinin de boğa bölgesinde olduğunu yazdı. Ouimet, böyle bir artışın Eylül ayının ortasından daha erken bir dönemde gelebileceğini belirtti.

Analist son olarak fiyatın şu anda 575 dolarda bulunan yükselen üçgen desteğinin altında kabul görmesi durumunda yükseliş görünümünün geçersiz hale geleceği yorumunu yaptı.

Kaynak: CoinDesk

Şubat ayında 360 dolardan işlem gören MKR, tarihi zirvesine 18 Ocak 2018’de 1773 dolarla ulaşmıştı. Bugün 724 milyon dolarlık bir piyasa kapitalizasyonuna sahip olan MKR, en büyük 21. kripto para konumunda.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahısların kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl