NEO kurucusu iddialı: 2020’de 1 numara biz olacağız

Katıldığı bir konferansta bir dizi açıklamalar yapan NEO'nun kurucusu Da Hongfei, 2020'de 1 numaralı Blockchain olacaklarını söyledi.

NEO ekibi, geçtiğimiz hafta Washington’un Seattle şehrinde DevCon adında bir konferans düzenledi.

Katılımının oldukça yüksek olduğu konferansta, NEO’nun lideri Da Hongfei, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Diğer kripto paralar gibi NEO da acımasız bir yıl geçirdi ve 2018’in Ocak ayında tüm zamanların en yükseğine ulaştığı 160$ seviyelerinden 5 dolarlara kadar geriledi. Kripto para, şu anda şu anda 10$ seviyelerinde hareket ediyor.

NEO’nun arka planı hakkında konuşarak söze başlayan Da Hongfei, Çinli Blockchain topluluğunun doğası hakkında da bazı bilgiler verdi.

NEO’nun misyonun 2020’de 1 numaralı Blockchain haline gelmek olduğuyla alakalı slayta geldiğinde bir an duraksayan Hongfei, şunları söyledi:

“Bu, 2020’yi nasıl tanımladığınıza bağlı. Başı da olabilir sonu da ama en fazla 2 yıl. Zaman geçiyor, peki ama bunu nasıl başarabiliriz? 1 numaralı Blokchain nedir? En pahalı ya da en büyük olan değildir. En iyi performansı, çeşitlendirilmiş ekosistemi ve uyumlu çözümleri sunarak en fazla tercih edilen platform haline gelmektir.”

Hongfei ayrıca, NEO topluluğunda, ne zaman geleceğiyle ilgili kafaların karışık olduğu NEO 3.0 güncellemesiyle ilgili genel bir bakış açısı sundu. Hongfei ve NEO ekibi 2020’yi bir hedef olarak belirlese de bu konuda bir kesinlik veya fikir birliği olmadığı ifadelerinden anlaşılıyordu.

Çin’deki kripto para düzenlemeleri ne durumda?

Çin’deki kripto para düzenlemeleri ve kripto paralara karşı düşmanca tutumlar hakkında da konuşan Hongfei, Çin’in kripto paralara karşı duruşunun bir problem arz etmediğini ve Çinli vatandaşlarını yeni teknolojileri anlama konusunda oldukça iyi bir durumda olduklarını söyledi.

Hükümet ve düzenleyici kuruluşlar da dahil Çin’in çoğunun yeni fikirlere açık olduğunu ifade eden Hongfei, “Toplumun ve ülke genelinin faydasına olacağını kanıtladığınız sürece sorun çıkmıyor” dedi.

NEO, ayı piyasasında ayakta kalabilecek mi?

NEO’nun ayı piyasasına dayanma kabiliyetinin olup olmadığıyla ilgili de konuşan Hongfei, ilk ICO’dan kalan en az 2 milyon dolarları olduğunu, bolca BTC, ETH ve NEO token’larının olduğunu söyleyerek NEO topluluğuna güven verdi ve şunları ifade etti:

“Eğer ciddi bir iş yapıyorsanız ve boğa piyasası boyunca fazla agresif davranmıyorsanız, çok fazla sorun olacağını zannetmiyorum. Şu anda pazarlama faaliyetlerimizi biraz azaltarak çekirdek gelişime odaklandık. Zor zamanlar ama üstesinden geleceğiz.”

Haber: CCN

→ 1000 BİTCOİN İLE 10 BİN DOLARLIK ARABA ALAN ADAM ŞİMDİ NE HİSSEDİYOR?

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl