Altın madalyalı olimpik sporcunun yeni tutkusu kripto para ve Blockchain

Kış Olimpiyatları'nın altın madalyalı başarılı sporcusu Apolo Ohno, kripto para ve Blockchain'de kendisine yeni bir tutku buldu.

2013 yılında kısa mesafe sürat pateninden emekli olan Kış Olimpiyatları’nın altın madalyalı sporcusu Apolo Ohno, kripto para ve Blockchain‘de kendisine yeni bir tutku buldu.

Bu günlerde oldukça fazla sayıda spor kişiliği kripto para dünyasında yer almaya başladı. Ohno, Blockchain projesini duyuran en yeni olimpik sporcu. Olimpiyatlarda iki defa altın madalya alan başarılı isim, HybridBlock adında tüm yatırımcı seviyeleri için devrimsel bir kripto para ticareti platformu yaratıyor.

Halihazırda Ohno ve ekibi projeye önemli miktarda para yatırmaya başladı, ICO aşamasında ise 50 milyon dolar elde etmeyi planlıyorlar.

Ohno, kendisi ve ekibi bu yol boyunca karşılaşabilecekleri zorluklar ne olursa olsun HybridBlock projesini büyük bir başarıya ulaştırmaya kararlı gibi görünüyor. Başarılı sporcu, Fox Business’a verdiği röportajda, “Her yıl, her dört yılda bir kazanmanın yollarını bulmak için tasarlandım. Bu yüzden uyum sağlamaya alışkınım.” ifadelerini kullandı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl