Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Kripto para birimleri, toplam piyasa değerinde yeni bir rekor kırdı

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, Bitcoin gibi her geçen gün üzerine katarak yükseliyor. Coinmarketcap’in verilerine göre, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 125 milyar Dolar’a kadar ulaştı. Bu haberin yayına girdiği saatlerde ise son 24 saat içerisinde Coinmarketcap tarafından takip edilen büyük borsalarda 6 milyar Dolar’lık işlem gerçekleştirildi. Temmuz ayında 63 milyar Dolar’a gerilemişti Haziran ayı içerisinde toplam piyasa değeri ilk defa 100 milyar Dolar’a ulaşmış, Temmuz ayıyla birlikte SegWit tartışmalarının yüksek perdeden gündemi işgal etmesi nedeniyle 63 milyar...

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, Bitcoin gibi her geçen gün üzerine katarak yükseliyor.

Coinmarketcap’in verilerine göre, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 125 milyar Dolar’a kadar ulaştı. Bu haberin yayına girdiği saatlerde ise son 24 saat içerisinde Coinmarketcap tarafından takip edilen büyük borsalarda 6 milyar Dolar’lık işlem gerçekleştirildi.

Temmuz ayında 63 milyar Dolar’a gerilemişti

Haziran ayı içerisinde toplam piyasa değeri ilk defa 100 milyar Dolar’a ulaşmış, Temmuz ayıyla birlikte SegWit tartışmalarının yüksek perdeden gündemi işgal etmesi nedeniyle 63 milyar Dolar’a kadar gerilemişti.

Bitcoin’in piyasa değeri ise, toplam piyasa değerinin yüzde 45-48’lik bir kısmını oluştuyor.

Şu sıralarda ise kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 124 milyar Dolar’a geriledi. Bitcoin’in piyasa değeri yüzde 45’lerde seyrederken Ethereum’un piyasa değeri ise yüzde 23’ün üzerine çıktı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl