Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Kripto para platformu Narkasa, 156 ülkeden kullanıcısı ile şimdi Türkiye’de!

7 aydır global pazarda faaliyet gösteren Türk kripto para borsası Narkasa.com, Ocak ayı itibariyle Türk kullanıcılarının hizmetine açılıyor.

Sponsorlu

Son dönemde dünyada kripto paralara ilgi büyük ölçüde arttı. Türkiye’de de paralel olarak kripto paraların kullanıcı tabanı patlayıcı bir büyüme yaşadı. Son rakamlar, Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının sayısının 2 milyona yaklaştığını gösteriyor.

Kripto para piyasalarına ilgi ve kripto paraların kullanıcı sayısı artarken alım satım platformları büyük bir sınav veriyor ve pek çoğu sınıfta kalıyor. Kullanıcılar, sert fiyat hareketleri sırasında kilitlenen sistemlerden çok şikayetçi. Bu noktada yeni nesil, yüksek işlem hızı vadeden platformlar öne çıkıyor.

Yüksek hızda algoritmik alım satım imkanı

İki yıldan uzun bir süredir geliştirilen Narkasa, 156 ülkeden kullanıcısı ile bu yıl yerel piyasaya da iddialı bir giriş yaptı. Yazılımı tamamen kendine ait, dünya standartlarında en son teknoloji ile hazırlanmış kullanıcı dostu platform, hem yeni başlayan hem de ileri düzey kullanıcılara hitap ediyor. İleri düzey kullanıcılar, Narkasa’nın sunduğu algoritmik alım satım olanağından yararlanırken yeni başlayanlar ise sade ve kullanımı kolay arayüzün keyfini sürebilirler. 

Uluslararası bağımsız şirketlerin periyodik denetimine tabi

Türkiye’den büyüyen küresel bir platform hâline gelmeyi hedefleyen Narkasa, Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Rusça, İspanyolca ve Felemenk dilleri için de destek sunuyor. Hem yeni hem de profesyonel kullanıcıların hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para alımı yapmalarını temin eden platform, kişisel verilerin ve varlıkların güvenliğini her zaman önceliyor. Yüksek düzeyde güvenlik standartlarıyla hizmet sunan Narkasa, uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin periyodik denetimine tabi.

Hacken’den yüksek not

Bilindiği üzere, kripto para alanında önde gelen siber güvenlik şirketlerinden biri olan Hacken, bir süredir Cer.Live platformu üzerinden borsaları güvenlik düzeylerine göre değerlendiriyor ve puanlayarak sıralandırıyor. Borsaları, 18 farklı güvenlik kriterine göre değerlendiren Cer.Live, Türkiye merkezli kripto para platformları arasında en yüksek notu Narkasa’ya verdi. Narkasa, bu sıralamada küresel bilinen birçok kripto para platformunun da önünde yer alıyor.

Son olarak platform, Türkiye Cumhuriyeti ve AB yasalarına uygun AML/CTF ve KYC politikaları doğrultusunda hareket ediyor.

Narkasa’yı şimdi keşfedin: Narkasa.com

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl