Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Raoul Pal kripto para portföyünü ve ilgilendiği token türlerini açıkladı

Real Vision şirketi CEO'su ve kripto para yatırımcısı Raoul Pal, güvendiği iki çeşit kripto para grubu olduğunu söyledi. Pal ayrıca, portföyünün yüzde 55'inin Ethereum'da olduğunu da belirtti.

pal

Ünlü yatırımcı ve kripto para destekçisi Raoul Pal, verdiği röportajda yatırımlarıyla ilgili konuştu. Portföyünü, kripto paraların gittiği yöne göre ayarlamaya çalıştığını belirten Pal şu ifadeleri kullandı:

“Portföyüm yüzde 25 Bitcoin, yüzde 55 Ethereum ve yüzde 20 diğerleri…”

“Bana göre kurgusal evren (metaverse – sanal ve fiziksel olguların internette birleştiği yer) her şeyi gittiği yer olmaya başladı. Kriptoların gittiği yöne göre portföyümü ayarlamaya çalışıyorum. Aslında yaptığım bir yatırım sepetinden fazlası… Eski yatırım sepetim de duruyor ama daha çok bu kurgusal evren ve sosyal token’lara geçiyorum. Topluluk token’larının önemli olduğunu düşünüyorum. Bence onlar da çok ciddi potansiyele sahipler. Dolayısıyla kabaca portföyüm yüzde 25 Bitcoin, yüzde 55 Ethereum ve yüzde 20 diğerleri…”

Şirketi CHZ aldığını açıklamıştı

Genelde “Kurgusal evren” (metaverse) varlıklarının içinde NFT’ler, sanal alan, arazi satılan token’lar ve dijital koleksiyon token’ları bulunuyor. Pal’ın başında bulunduğu Real Vision şirketi ise, hafta sonu güncellenmiş portföyünü açıklamıştı ve burada yüzde 3.66 oran CHZ (Chilliz) olduğu görülmüştü. Taraftar token’larının birleştiği bir organizasyon olan Socios’un kripto parası olan CHZ, blokzincir destekli de birçok ürün sunuyor.

Real Vision portföyü
Real Vision portföyü

Pal daha önce, Bitcoin’in yaşadığı düzeltme için bu durumu, 2013 yılında yaşanan ve daha sonra BTC’nin 100 dolardan 1000 dolara gittiği düzeltme dönemine benzettiğini belirtmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl