Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Samsung, bir kripto para projesiyle daha anlaşma sağladı

Blockchain tabanlı sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ile Samsung, NFT alanında iş birliği yapıyor.

Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir sanal gerçeklik platformu olan Decentraland (MANA), Samsung’un Blockchain kolu ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Decentraland’dan yapılan açıklamada, teknoloji deviyle varılan iş birliği neticesinde Decentraland’ın Samsung Blockchain’e katılım sağladığı, böylece Decentraland Marketplace uygulamasının Samsnug Blockchain Wallet’e eklendiği bildirildi. Bu, kullanıcıların Samsung akıllı telefonlarında NFT’lerin güvenli bir şekilde saklanması ve LAND ile Decentraland NFT’lerinin alım satımına imkan verecek.

NFT, yani non-fungible token, benzersiz bir varlığı temsil eden bir kriptografik token şekli. Dijital veya gerçek dünyadaki varlıkların token’laştırılmış sürümleri olan NFT’ler, Blockchain ağında doğrulanabilirlik ve sahiplik kanıtları olarak işlev görürler. NFT’ler birbirleriyle değiştirilemezler ve dijital dünyada kıtlık sağlarlar.

Decentraland Marketplace uygulaması, artık Samsung Blockchain Wallet’ta mevcut ve kullanılabiliyor. Kullanıcılar, Samsung Blockchain Wallet uygulamalarını açıp dijital varlıklarını alıp satmaya başlayabilirler.

MANA fiyatı sıçrama yaptı

Gelişmenin duyurulmasının ardından Decentraland’ın MANA token’ının fiyatı, çift haneli artış yaşadı. Duyuru öncesi 0.040 dolardan işlem gören MANA, kısa sürede yüzde 30 artışla 0.052 dolara kadar çıktı.

Samsung, kripto para ortaklıklarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Stellar’ın Samsung Blockchain Wallet’e entegre edildiği haberi, henüz geçen hafta gelmişti. Bunun öncesinde Samsung; Theta, Enjin, Klaytn, Tron ve daha birçok kripto para projesiyle iş birliğine imza atmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl