İflas eden kripto fonunun kurucusundan 2023’e dair 8 tahmin

Kripto sektöründeki kötü şöhretli isimlerden 3AC'nin kurucu ortağı Kyle Davies piyasanın geleceği hakkında öngörülerde bulundu.

İflas eden kripto para fonu 3AC’nin (Three Arrows Capital) kurucu ortağı Kyle Davies, önümüzdeki yıl sektörde olacaklarla ilgili tahminlerde bulundu.

“Sam Bankman-Fried suçunu kabul edecek, 100 kişi suçlanacak”

Davies, batan kripto para borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’in suçunu kabul edeceğini, yaklaşık 100 kişinin bu konuyla ilgili suçlanacağını ancak Bankman-Fried’in 2023’te hapis yatmayacağını ileri sürdü.

“Grayscale ve Genesis’e toplu davalar açılacak”

Dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale ile kardeş firması Genesis’e de değinen 3AC kurucu ortağı, her iki şirketin de toplu davalarla karşı karşıya kalacağını bildirdi. Davies ayrıca, SEC’nin yan kuruluşları arasındaki uygunsuzluklar nedeniyle Digital Currency Group’un kurucusu Barry Silbert’e karşı bir ceza davası açacağını da aktardı.

“Binance’in pazar payı artacak, Tether’de istikrar sürecek”

Binance ile Tether, kasım ayının sonu ve aralık ayının başında en çok konuşulan konulardan ikisiydi. Her ikisi de iflas etmekle ve yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayamamakla suçlanmıştı. Fakat her ikisinin de iyi olacağını düşünen Davis, Binance’in pazar payının artacağına ve Tether’in istikrarını korumaya devam edeceğine inanıyor.

“İki konum kriptonun merkezi haline gelecek”

Davies, kripto para piyasasındaki rallinin mevcut fiyatlardan çok daha düşük seviyelerde başlayacağına ve Dubai ile Singapur’un büyük kripto para merkezleri haline geleceğini düşünüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl