Bugün bir gündeki en büyük kripto para transferlerinden biri gerçekleşecek

Grayscale Investments, bugün 3 milyar dolarlık kripto para varlığını Coinbase'in saklama birimi Coinbase Custody'ye transfer edecek. Bu işlem, bir günde yapılan en büyük transferlerden biri olacak.

Dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale Investments, 3 milyar dolarlık kripto para varlığını Coinbase’e taşıyacak. İşlemin en fazla 12 saat sürmesi bekleniyor.

Forbes’te yer alan habere göre, Grayscale; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ve diğer bazı token’ların da bulunduğu 3 milyar dolarlık kripto para varlığını bugün Coinbase’in saklama birimi Coinbase Custody‘ye aktaracak. Şirketin varlıkları bundan sonra burada tutulacak.

Bu 3 milyar dolarlık kripto para varlığının yanı sıra, Grayscale, halka açık kripto para tröstlerini ve Grayscale Digital Large Cap Fund adlı fonunu da Coinbase’e taşıyacak. Bu nedenle, bu transfer şimdiye kadar bir günde yapılan en büyük kripto para transferlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Yeni rekorlar

Grayscale, Temmuz ayının ortalarında yönetimi altındaki 2.7 milyar dolarlık varlıkla tüm zamanların en yüksek hacmine ulaşmıştı. Ayrıca, bu rakam bir önceki çeyreğin yaklaşık 3 katıydı.

Yine Grayscale’in Bitcoin yatırım tröstü, 9 Temmuz itibariyle %296’lık bir yükseliş kaydetmiş, aynı dönemde S&P’deki yükseliş %18.7’yle sınırlı kalırken, Dow da %12.9 artmıştı.

Haziran ayı itibariyle yönetim altında 1.3 milyar dolarlık varlık bulunan Coinbase Custody ise bunu kısa zaman içinde 2 milyar dolara çıkarmayı hedefliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl