Son 7 günün en çok değerlenen 3 dijital parası

Toplam piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para arasında, geçen haftanın en dikkat çekenleri Mithril, Golem ve Bytom oldu.

2018 yılının başından bu yana süren çok zayıf bir başlangıçtan sonra geçen haftadaki dramatik artış topluluğa kriptoda volatilitenin nasıl bir şey olduğunu hatırlattı.

Bitcoin‘deki fiyat artışıyla birlikte altcoin‘lerde daha yüksek oranlarda artışlar görüldü. Toplam piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para arasında, geçen haftanın en dikkat çekenleri Mithril, Golem ve Bytom oldu.

Son 7 günde alıp bekleyenler için en çok getiriyi bu üç kripto para sağladı. Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Bithumb’da listelenen Mithril, geçtiğimiz hafta yüzde 120 kazandırdı.

Ethereum blok zinciri üzerinde beta sürümü hayata geçen Golem ise Mithril’in ardından yüzde 113 artışla ikinci sırayı aldı.

Son haftanın dikkat çeken bir başka kripto parası ise Bytom oldu. Bytom, son 7 günde yüzde 63 oranında yükseldi. Piyasa değeri, her geçen gün büyüyen Bytom, en büyük kripto paralar arasında 25. sıraya ulaştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl