Kripto paraların ayı piyasasında ne yapılmalı?

Bitget sponsorluğunda

Lider küresel kripto para borsası – Bitget, müşterileri için ayı piyasasında da kazanmaya devam edecekleri ürünlerle ilgili olarak bir duyuru yayınladı. Duyuruda ayı piyasası devam ederken kriptoda para kazanmanın ayı piyasası koşullarında da mümkün olduğuna değinildi.

Kripto, dijital varlık piyasasına hükmetmeye devam ederken, insanların işlem yapma ve yatırım yapma biçiminde devrim yarattı. Bununla birlikte, ayı piyasasındaki oynaklık, dünya çapındaki trader’ların güvenini tehdit eden son olayları tetikledi. Sonuç olarak birçoğu mali sonuçlara katlanmak zorunda kaldı.

Yatırımcılar son iki ayda dalgalı bir dönem ve şiddetli korku hissi yaşadı. Kripto piyasası son zamanlarda aşırı korku bölgesinden çıkıyor olsa da, çeşitli FUD’lar (korku belirsizliği ve şüphe) ve geleneksel finans alanındaki olumsuz makroekonomik koşulların etkisiyle volatilite devam ediyor. Bu volatilitedeki kayıpları minimuma indirmek ve volatiliteden faydalanarak ekstra kazançlar sağlamak mümkün.

Futures / Vadeli İşlemler opsiyonu genel olarak kaldıraçlı işlemler olarak değerlendirilse de aslında spot işlemler gibi risksiz opsiyonlarla da yönetilmesi mümkün. Yapılan açıklamada kaldıraç 1x seçildiği takdirde vadeli işlemlerin spot işlemler ile aynı düşük risk oranına sahip olduğu ve short opsiyonuyla da öne çıktığına vurgu yapıldı. Short opsiyonu sayesinde vadeli işlemlerde kriptodaki düşüşlerde de kazanç sağlamak mümkün. Örneğin Bitcoin’in düşeceğini öngörerek bir short işlemi açtığınızda Bitcoin düşüş oranı kadar kazanç sağlamış olursunuz. Özellikle ayı piyasasındaki sert düşüşlerden bu şekilde faydalanmak mümkün.

Bitget’e özel ürünlerden Grid Trading opsiyonuyla hem spot hem vadeli işlemlerde belli bir aralık içerisinde otomatik işlem yaptırmak mümkün oluyor. Sizin belirlemiş olduğunuz aralıkta belirttiğiniz noktalarda AL-SAT işlemleri yaparak volatil piyasada otomatik işlemler açabilir ve para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bitget’in amiral gemisi ürünü Tek Tıkla Copy Trade sayesinde de ayı piyasasında para kazanmak mümkün. Bitget, dünyanın en büyük kripto Copy Trade platformu. Copy Trade ürününde elit traderlar işlemlerini paylaşıyor ve kullanıcılar bu işlemleri anlık olarak otomatik bir şekilde kendi portföylerine kopyalayabiliyorlar. Yapmanız gereken tek şey size uygun elit traderı seçmek. Sonrasında elit traderın açtığı her işlem otomatik olarak sizin hesabınızda da açılacak ve elit trader ile aynı işlemleri yapmış olacaksınız. Yüksek kazançlar sağlayan elit traderlar sayesinde siz de hiç yorulmadan para kazanmaya başlayacaksınız.

Son olarak da Bitget Birikim ürünüyle kazanç sağlamaya devam edebilirsiniz. Elinizde tuttuğunuz coin veya tokenları Bitget Birikim hesabınıza yatırarak düzenli kripto geliri elde edebilirsiniz. Minimum riske sahip bu ürünümüz ile hem kriptolarınızı HODL etmeye devam eder hem de kendinize pasif gelir yaratabilirsiniz.

Bitget yönetici direktörü Gracy Chen tarafından “Ayı piyasasında işlem yapmanın ne kadar zor olduğunun ve risklerinin farkındayız. Ayı piyasası risklerinden korunmanın yanında, ayı piyasasından kazanç sağlayan ürünlerimizle kullanıcılarımızın piyasa koşullarından pozitif faydalanması en büyük hedefimiz.” açıklaması yapıldı.

Bitget ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız: www.bitget.com

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır ve yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl