Kripto savunucusu Robert Kiyosaki: Çöküş geliyor, şimdi zengin olma zamanı!

Yazdığı "Zengin baba, fakir baba" kitabıyla ünlenen Robert Kiyosaki piyasalardaki çöküşlerin daha da büyüyeceğini ve herkesin dikkatli olması gerektiğini belirten bir tweet attı. Kiyosaki, "Milyonlar tasfiye olacak. Siz onlardan olmayın. Şimdi zengin olma zamanı..." dedi.

Sürekli olarak takipçilerine Bitcoin, altın ve gümüş almalarını tavsiye eden Robert Kiyosaki, ABD’de başlayan ve etkileri kısa sürede tüm dünyaya yayılan 2008 krizine benzeyen hatta daha fazlası olacak bir çöküşün geldiğini iddia etti.

“Milyonlar tasfiye olacak, siz onlardan olmayın”

2 milyon takipçili Twitter hesabından bir tweet atan Kiyosaki, büyük bi çöküşün geldiğini belirtti ve uyardı:

“2008 yılı zengin olmak için iyi bir zamandı. Her şey satılıktı. Milyonlarca dolar kredi çektim ve kelepir şekilde emlak aldım. 2013’te “Zengin Babanın Tahmini” adlı kitabı yayımladım ve orada daha büyük bir çöküşün geldiğini söyledim. Bu çöküş şu anda burada… Milyonlarca kişi tsafiye olacak. Lütfen siz de onlardan biri olmayın. Şimdi zengin olma zamanı…”

Robert Kiyosaki, geçtiğimiz sene de birçok kez yaptığı açıklamalarda “Dünya tarihinin en büyük krizi geliyor, altın ve Bitcoin alın” ifadesini kullanmıştı. Özellikle ABD doları ve diğer ülke paralarının birgün çökeceğini belirten ünlü yazar Bitcoin’e de olumlu bakan kişilerden…

Mayıs ayı başındaki Terra LUNA çöküşüyle ciddi bir düşüş yoluna giren Bitcoin, geçtiğimiz hafta 20 bin doların da altına inmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl