Kucoin CEO’su Lyu: ‘Kripto kışı’na tamamen hazırız

Kripto para sektörünün önemli ve kıdemli şirketlerinden biri olan KuCoin borsasında CEP Johnny Lyu, son verdiği röportajda volatil döneme tamamiyle hazır olduklarını, tecrübelerinin zorlu dönemleri karşılamaya yeteceğini belirtti.

En büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Kucoin’in CEO’su Johnny Lyu, “kripto kışı” için daha önceden hazırlık yaptıklarını ve sert dönemleri zorluk yaşamadan atlatmaya hazır olduklarını söyledi.

“Ayı sezonu fazla abartılıyor”

Nasdaq.com’a bir röportaj veren Lyu, düşüş dönemlerinin ve ayı sezonunun gereğinden fazla abartıldığını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Kripto kışı ya da ayı sezonunun önemi gereğinden fazla abartılıyor. Biz uzun yıllardır kripto para sektörünün zaten içidneyiz. Piyasadaki volatilite için şu anda da hazırız. Bununla nasıl başa çıkacağımızı çok iyi biliyoruz. Kucoin kurulduğundan bu yana hep değişime öncülük ettik ve değişimin yanında olduk. Bu cesaretimiz sayesinde ‘halkın borsası’ sıfatını elde ettik”

“Bu borsaya liderlik etmek gurur verici”

Kucoin gibi dünyanın en büyük borsalarından birine liderlik ettiği için gururlu olduğunu belirten Lyu, 20 milyon kullanıcıya ulaştıklarını söyledi:

“Bugün 700’den fazla kripto para listelemiş durumdayız ve 20 milyon kullanıcıya ulaştık. Bu sayının 1 milyonu ilk kurulduğumuz yıldan bu yana bizlerle… Böyle bir borsaya liderlik ettiğim için gurur duyuyorum”

Hatırlanacağı üzere Mayıs ayındaki Terra LUNA çöküşünün ardından birçok kripto para şirketi ya iflas etmiş ya da iflasın eşiğine gelmişti. Kucoin için de borsanın elinde sadece 300 Bitcoin kaldığı iddiaları ortaya atılmıştı. CEO Lyu ise iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl