KYC.LEGAL ve Qurrex, hibrit bir kripto para borsası için işbirliği yapacak

KYC.LEGAL ve Qurrex, hibrit bir kripto para borsası oluşturmak için stratejik ortaklık kurduklarını duyurdular. Önde gelen Blockchain tabanlı bir kullanıcı doğrulama platformu olan KYC.LEGAL, devrim niteliğindeki kimlik doğrulama yeteneklerini projeye getirerek profesyonel borsa oyuncularının güvenini artırmayı kabul etti. Yeni nesil borsa, merkezi olmayan bir sistemin avantajlarıyla NASDAQ, NYSE, LSE gibi geleneksel borsaların en iyi özelliklerini ademi merkeziyetçi bir blok zinciri protokolü içinde bir düğüm haline getirecek şekilde birleştirecek. Querrex, şu anda bu güvenli, yüksek performanslı ticaret platformunu geliştirme aşamasında. Kriptoekonomi...

KYC.LEGAL ve Qurrex, hibrit bir kripto para borsası oluşturmak için stratejik ortaklık kurduklarını duyurdular.

Önde gelen Blockchain tabanlı bir kullanıcı doğrulama platformu olan KYC.LEGAL, devrim niteliğindeki kimlik doğrulama yeteneklerini projeye getirerek profesyonel borsa oyuncularının güvenini artırmayı kabul etti.

Yeni nesil borsa, merkezi olmayan bir sistemin avantajlarıyla NASDAQ, NYSE, LSE gibi geleneksel borsaların en iyi özelliklerini ademi merkeziyetçi bir blok zinciri protokolü içinde bir düğüm haline getirecek şekilde birleştirecek.

Querrex, şu anda bu güvenli, yüksek performanslı ticaret platformunu geliştirme aşamasında.

Kriptoekonomi büyümesini sürdürürken kimlik doğrulama konusu ön plana çıkıyor. Bu alanda bir lider olan KYC.LEGAL’in uzmanlığını yeni oluşturulacak platformda kullanmak temiz bir seçimdi. İki düzeyde kullanıcı doğrulama olanağı sunan KYC.LEGAL uygulaması, Google Play ve App Store’da erişilebilir durumda.

KYC.LEGAL’in Blockchain topluluğu için müşteriyi tanıma, para aklamayı ve dolandırıcılığı önleme çözümleri yeni ticaret platformunun güvenliği ile şeffaflığını garanti edecek. Bu, geleneksel ekonominin kriptoekonomi ile birleşmesinin önündeki en büyük engellerden birini kaldırıyor. Buna ek olarak geleneksel oyuncunun güvenlik endişesini de gideriyor.

KYC.LEGAL ekibi, hizmetlerini çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı bir şekilde adapte edebilme kabiliyetini zaten gösterdi. Buna iyi bir örnek Mesto kargo şirketi ile olan işbirliği. KYC.LEGAL, onların müşterilerinin hem belge teslimine hem de doğrulama servislerine ihtiyacı olduğunu çabucak tespit etti.

Varılan ortaklıkla birlikte Mesto’nun kuryeleri, doğrulanmış kullanıcılardan bankalar, sigorta şirketleri ve dünyanın dört bir yanında yer alan büyük şehirlerdeki diğer kuruluşlar gibi çeşitli kurumlara belge teslimi yapmayı kabul etti. Qurrex ile işbirliği, KYC.LEGAL hizmetlerinin esnekliğini ve geçerliliğini göstermek için bir başka harika fırsat.

KYC.LEGAL’in kurucusu Daniil Rausov, “Dünya kripto teknolojilerini tanımaya ve kucaklamaya başladıkçta geleneksel iş alanları ve kriptoekonomi arasında daha yakın bir işbirliği ihtiyacı da ortaya çıkıyor. Qurrex platformunun bu yönde dev bir adım olduğunu hissediyoruz ve platformu bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olma fırsatından memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Qurrex, 2016 yılının Kasım ayında hibrit kripto para borsası üzerinde çalışmaya başladı. Geçtiğimiz yıl kripto para birimlerinin belirgin bir şekilde ortaya çıkışı, kurumsal oyuncuların ve broker’ların bu sektöre daha fazla yoğunlaşmasını sağladı. Qurrex tarafından hazırlanan platform, geleneksel piyasa profesyonellerinden gelen talebi karşılamak için oluşturuluyor.

Platform, hem geleneksel hem de blokchain borsa platformlarının en iyi özelliklerini kullanarak yüksek peformanslı kullanıcı dostu bir ticaret imkanı sunuyor. Platformun halka açık ilk testi 2018 yılının Ocak ayında yapılabilecek. Qurrex ekibi, projelerinin kurumsal borsa katılımcılarının kripto para birimlerine giriş yapmak için önemli bir geçit olacağına inanıyor.

Qurrex’in CEO’su Matthijs Johan Lek, varılan ortaklıkla ilgili olarak “Geleceğe dair vizyonumuzu paylaşan KYC.LEGAL gibi bir şirketle birlikte çalışmaktan çok memnunuz. Merkezi olmayan ve merkezileştirilmiş unsurlara sahip olan yeni hibrit platform, piyasa katılımcılarına elle tutulur avantajlar ve sonuçlar getirecek. Güvenli bir sistem yaratmanın önemini biliyoruz. KYC.LEGAL’in kimlik doğrulama servisleri sayesinde platformdaki tüm işlemler güvenli ve şeffaf olacak.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl