LADYS yükselişinden en çok onlar kâr etti: İşte ilk 10 cüzdan

Son günlerde diğer meme coin’lerin ortaya çıkmasıyla, PEPE’yi çevreleyen coşku yavaş yavaş azaldı ve yatırımcılar dikkatini başka yöne kaydırdı.

Ani değişim esas olarak LADYS’in ortaya çıkması nedeniyle meydana geldi. LADYS, Tesla CEO’su ve Twitter’ın sahibi Elon Musk tarafından atılan bir tweet’in ardından hızla popülerlik kazandı.

Milyarder ismin tweet’i; Bybit, Bitget, Huobi, Gate.io ve MEXC Global gibi borsaların LADYS alım satımı için destek eklemesine veya duyurmasına yol açarak dalgalanmayı tetikledi.

Musk sayesinde, Milady Maker NFT koleksiyonundan esinlenerek oluşturan ancak bu koleksiyonla bir ilgisi bulunmayan kripto para, kısa sürede yüzde 5 binden fazla değer kazandı.

LAYDS’ten kaybedenler de oldu

LADYS tek bir günde yüzde 11 bin gibi inanılmaz bir değer artışı yaşadı. Sonuç olarak, birçok yatırımcı PEPE’yi terk ederek fonlarını LADYS’e yatırdı. Bazıları yüksek miktarda kâr yaparken bazıları ise büyük miktarda para kaybetti. Örneğin bir yatırımcı, token’ın iki trilyon adedini 321 bin dolar (174 ETH) karşılığında satın aldı fakat 130 bin dolar (73.5 ETH) karşılığında da sattı. Bu alım satımdan 190 bin dolarlık zarar etti.

LAYDS satışından en çok kazanan cüzdanlar

Zincir üstü analiz platformu CherryPick, LAYDS satışlarından en çok kazanan ilk 10 cüzdanı paylaştı.

Verilere göre cüzdanlar toplamda 4.2 milyon dolarlık kâr elde etti. En çok kâr eden cüzdanın 4 bin 131 dolarlık yatırımından 1 milyon 943 bin dolar elde ettiği görüldü. Bu yüzde 65 bin 680’lik bir kâra denk geldi. Onuncu sıradaki cüzdanın ise 9 bin 918 dolarlık yatırımından yaklaşık 125 bin dolar kâr ettiği belirtildi.

Kaynak: CherryPick

Bu cüzdanlardan 5’inin, toplamda 5 trilyon LADYS (yaklaşık 670 bin dolar) tutarında coin tutmaya devam ettiği belirtildi.

Yatırımcılara “Coin’leri ne zaman satacaklarını tespit etmek için gözünüzü dört açın” uyarısında bulunuldu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl