Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin sayesinde sadece 115$’a Lamborghini satın aldı

Girişimci Peter Saddington, Bitcoin‘in Ekim ayının ikinci haftasındaki rekor yükselişinin ardından yatırımının bir bölümüyle Lamborghini satın aldı. Saddington, satın aldığı Lamborghini’nin Huracan modeli için sadece 115 Dolar ödedi. Peki bu nasıl oldu? Bitcoin’in erken bir yatırımcısı olan Saddington, ilk Bitcoin’ini 2011 yılında aldı. Saddington’un aldığı sırada Bitcoin fiyatı sadece 2.52$’dı. Bugün ise 5700$ civarında seyrediyor. Saddington’ın, o gün yaptığı 115$’lık yatırım, bugün 2017 model bir Lamborgini Huracan ediyor.   2011’de yatırım yaptı, 2014’e kadar dönüp bakmadı Bir Youtube videosunda hikayesini...

Girişimci Peter Saddington, Bitcoin‘in Ekim ayının ikinci haftasındaki rekor yükselişinin ardından yatırımının bir bölümüyle Lamborghini satın aldı.

Saddington, satın aldığı Lamborghini’nin Huracan modeli için sadece 115 Dolar ödedi. Peki bu nasıl oldu?

Bitcoin’in erken bir yatırımcısı olan Saddington, ilk Bitcoin’ini 2011 yılında aldı. Saddington’un aldığı sırada Bitcoin fiyatı sadece 2.52$’dı. Bugün ise 5700$ civarında seyrediyor. Saddington’ın, o gün yaptığı 115$’lık yatırım, bugün 2017 model bir Lamborgini Huracan ediyor.

 

2011’de yatırım yaptı, 2014’e kadar dönüp bakmadı

Bir Youtube videosunda hikayesini anlatan girişimci, Bitcoin’in şimdiye kadar yaptığı en iyi yatırım olduğunu ifade ediyor. Saddington, videosunda 2011 yılında yatırım yaptığı Bitcoin’ini 2014 yılında 250$ olana dek kontrol etmediğini söylüyor.

Lamborghini’yi Bitcoin kullanarak satın alan Saddington, konuşmasının devamında, “Bu harika bir teknoloji ve gerçekten de paranın geleceği” diyor.

‘Bazen kendinizi ödüllendirmelisiniz’

Saddington ayrıca, Bitcoin’in değeri yükseldikçe bu satın alımın kendisine 20 milyon Dolar’a mal olabileceğini kabul etti ve “Fakat bazen kendinizi ödüllendirmelisiniz” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl