Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin ile Lamborghini satın almak artık mümkün

Her geçen gün Bitcoin ödemelerini kabul eden daha fazla sayıda perakendeci görmek sevindirici. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan ve Lamborghini modelleri satan Lamborghini Newport Beach adlı otomobil galerisi, Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladığını duyurdu. Duyuru, galerinin resmi Instagram hesabı aracılığıyla yapıldı. Galerinin, ödemeleri BitPay aracılığıyla alacağı ve ardından Dolar’a dönüştüreceği öğrenildi. Şirketin Instagram gönderisi, büyük ilgi çekti. Kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum aldı. Bu önemli bir gelişme ancak Lamborghini şirketinin kendisinin dijital para birimleriyle ilgilendiği anlamına gelmiyor. Bitcoin’le...

Her geçen gün Bitcoin ödemelerini kabul eden daha fazla sayıda perakendeci görmek sevindirici.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan ve Lamborghini modelleri satan Lamborghini Newport Beach adlı otomobil galerisi, Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladığını duyurdu.

Duyuru, galerinin resmi Instagram hesabı aracılığıyla yapıldı. Galerinin, ödemeleri BitPay aracılığıyla alacağı ve ardından Dolar’a dönüştüreceği öğrenildi.

Şirketin Instagram gönderisi, büyük ilgi çekti. Kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Bu önemli bir gelişme ancak Lamborghini şirketinin kendisinin dijital para birimleriyle ilgilendiği anlamına gelmiyor.

Bitcoin’le Tesla da alabilirsiniz

Daha önce benzer bir gelişme Tesla’da yaşanmıştı. Çekya’nın en büyük e-ticaret sitelerinden biri, Bitcoin kabul etmeye başladığını duyurmuştu. Şirket, aynı zamanda Tesla modelleri de satıyordu ve müşterilerin Bitcoin’le Tesla satın alabileceklerini bildirmişlerdi.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl