Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

‘Bitcoin’in piyasa değeri, önümüzdeki 10 yılda 5 trilyon Dolar olacak’

Market Watch’a konuşan dijital para cüzdanı Breadwallet‘ın kurucu ortağı Aaron Lasher, şu an 65 milyar Dolar’da seyreden Bitcoin‘in piyasa değerinin önümüzdeki 10 yıl içerisinde 5 trilyon Dolar’a ulaşacağını ifade etti. Lashar, bununla birlikte Bitcoin’in 5 trilyon Dolar’a giden yolda bazı aksaklıklar da yaşayabileceğini belirtti. “Uzun süredir Bitcoin sahibi olan biri olarak, bu boğa piyasasını muhtemelen oldukça acımasız bir ayı piyasasının izleyecek. Son fiyat hareketlerinden büyük keyif aldım. Kripto balonu mu var? Evet kesinlikle. Bu kötü bir şey mi? Emin değilim.” Yatırımcılara...

Market Watch’a konuşan dijital para cüzdanı Breadwallet‘ın kurucu ortağı Aaron Lasher, şu an 65 milyar Dolar’da seyreden Bitcoin‘in piyasa değerinin önümüzdeki 10 yıl içerisinde 5 trilyon Dolar’a ulaşacağını ifade etti.

Lashar, bununla birlikte Bitcoin’in 5 trilyon Dolar’a giden yolda bazı aksaklıklar da yaşayabileceğini belirtti.

“Uzun süredir Bitcoin sahibi olan biri olarak, bu boğa piyasasını muhtemelen oldukça acımasız bir ayı piyasasının izleyecek. Son fiyat hareketlerinden büyük keyif aldım. Kripto balonu mu var? Evet kesinlikle. Bu kötü bir şey mi? Emin değilim.”

Yatırımcılara uyarılar

Lasher, aynı zamanda dijital para birimi yatırımcılarına bir dizi uyarıda bulundu. Lasher, yatırımcıların dijital para birimlerine yatırım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapmaları gerektiğini söyledi:

“Herhangi bir yatırımcının kapsamlı bir araştırma yapmadan dijital para birimleriyle ilgilenmesini tavsiye etmem. Körü körüne para yatıran insanlar büyük risk altındadır. Genelde çok yüksekten alırlar ve erken satarlar.”

Lasher ayrıca 10 yıl içinde 10 milyar Dolar’lık piyasa değerini aşacak olan 10 dijital para birimi olacağını belirtti. Şu ana kadar bu seviyeyi aşan iki dijital para birimi oldu: Bitcoin ve Ethereum…

Not: Lasher’ın bu röportajı yayına girdiği sıralarda Bitcoin, 4800$ seviyelerinde işlem görüyordu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl