8.000 OKSE ödül havuzu ile Launchpad heyecanı dorukta!

Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel etkinliğinde 8.000 OKSE değerindeki ödül havuzu ile launchpad heyecanını doruklara taşıyor.

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto işlem platformu Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel kazandıran etkinlikler sunmaya Bybit Launchpad’in yeni üyesi OKSE ile devam ediyor.

Finans piyasasında devrim yaratmak için oluşturulmuş bir DeFi sistemi (merkeziyetsiz finans) olan Okse’nin hizmet tokeni olan OKSE, kullanıcıların çok sayıda mağazadan kripto varlıklarını kullanarak alışveriş yapmalarına olanak tanıyor. DeFi’nin tekrar yükselişe geçmesi ile birlikte önem kazanan OKSE ödüllerini kazanmak, Bybit’in yeni etkinliği ile şimdi çok daha kolay. 11 Eylül 2022 tarihine dek sürecek kampanyanın detaylarına Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor.

Alım-satım işlemi yapanlar 7.000 OKSE değerindeki ödül havuzunu paylaşıyor!

Kampanya dönemi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda herhangi bir tutarda ve dilediği coin çiftinde ilk kez alım-satım işlemi gerçekleştirenler, 7.000 OKSE değerindeki ödül havuzundan eşit miktarda pay alıyor. Kazandıran kampanyanın detayları etkinlik sayfasında yer alıyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 20 kişiye 50 OKSE hediye!

Etkinlik kapsamında etkinlik tweetini paylaşanlar da kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 20 şanslı kişi, kişi başı 50 OKSE değerindeki ödülün sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitOKSE

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl