Launchpad XYZ Yatırım Dünyasını Web3 İle Buluşturuyor

Sponsorlu

Web3 dünyası son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan bir ekosistem olarak konumlanıyor ancak her kullanıcı bu konuyla ilgili kapsamlı bilgiye sahip olmuyor.

Sektördeki açığı fark eden ve bu sorunu çözmeye odaklanan kripto projelerden biri olan Launchpad XYZ, yatırım dünyasını Web3 ile buluşturmak üzere hareket ediyor.

Launchpad XYZ token satın alma fırsatı sunan bir ön satış etkinliği düzenleyen proje ekibi, Web3 dünyasına adım atmak isteyen potansiyel yatırımcıları hedefliyor.

Aşamalı olarak gerçekleştirilen ve her aşamada token fiyatının artırıldığı ön satış etkinliği aracılığıyla yatırımcısıyla buluşan proje, oldukça geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile dikkat çekiyor.

Gelecek vadeden projeler arasında konumlanan ve gelişen Web3 ekosistemine dahil olmak isteyen kullanıcıların ilgi gösterdiği proje, yenilikçi ve kapsamlı bakış açısı ile beğeni topluyor.

Launchpad XYZ Web3 Evrenine Girişi Kolaylaştırıyor

Web3 evrenini anlaşılır kılmayı ve yatırımcıların Web3 ekosistemine girişini kolaylaştırmayı amaçlayan Launchpad XYZ platformu, kullanıcıların bir dizi Web3 tabanlı merkeziyetsiz ürün ve uygulamalara erişmesini sağlıyor.

An itibarıyla native tokeni Launchpad XYZ token satın alma fırsatı sunmak için düzenlenen bir ön satış etkinliği bulunan proje, doğru cüzdanı, dijital varlığı ve blok zincirini bulma yolunda yatırımcılara yardımcı olmak istiyor.

Launchpad XYZ projesinin merkezinde bir Web3 cüzdanı bulunuyor. Launchpad XYZ ekibi, vadettiği üzere Web3 evrenine girişi kolaylaştırmak amacıyla bu Web3 cüzdanına erişimi oldukça basit tutuyor. Yatırımcıların cüzdanlarını kullanmaya başlaması için gerekli olan giriş işleminde yalnızca bir e-posta adresi veya telefon numarası girmesi yeterli oluyor.

Launchpad XYZ platformunda çok geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinin olması planlanıyor. Tam donanımlı platformda bir merkeziyetsiz borsa, eşler arası NFT alışverişi imkanı, kapsamlı bir yatırım terminali ve ön satış analiz araçları gibi bir yatırımcının ihtiyaç duyabileceği tüm Web3 araçlarının ve ürünlerinin bulunması amaçlanıyor.

Launchpad XYZ ekibi ayrıca konuyla ilgili hiçbir bilgisi olmayan kullanıcıların gözünün korkmasını engellemek üzere bir eğitim bölümü tasarlıyor. Eğitim bölümünde potansiyel yatırımcıların tüm sorularına yanıt bulması ve Web3 ekosistemini öğrenebilmesi için detaylı bilgiler sunuluyor.

Bunlarla birlikte Launchpad XYZ, kullanıcıların Metaverse ve Oyna-Kazan (P2E) oyunlarına erişebileceğini belirtiyor. Ayrıca kullanıcılar Launchpad’in kendi Web3 cüzdanı hizmeti sayesinde dijital varlıklarının mülkiyetini alabiliyor.

Launchpad XYZ Satın Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

Projenin native tokeni olan Launchpad XYZ token satın almak için yatırımcılar düzenlenen ön satış etkinliğine katılabiliyor.

LPX tokenin, platformdaki NFT whitelistler ve özel kamuya arz projeleri gibi çok sayıda ekstra özelliğe erişim imkanı sağlaması planlanıyor.

Analizden stratejiye kadar çok geniş kapsamlı ürünlerin ve araçların yer aldığı platformun native tokeninin toplamda 1 milyar adet token arzı bulunuyor. Bu miktarın yüzde 25’ine tekabül eden 250 milyon adet LPX token, ön satış etkinliği ile kripto meraklılarının beğenisine sunuluyor. Teknik analiz dokümanına göre bu etkinlikte toplanan fonların platform geliştirme, DEX sistemi, kullanıcı hak edişleri ve çekirdek proje ekibi arasında paylaşılacağı belirtiliyor.

26 Nisan tarihinde başlayan ön satış etkinliği ile satışı başlayan LPX token, Ethereum blok zinciri üzerindeki ERC-20 protokolüne uyan bir token olarak konumlandırılıyor.

LPX tokenin ön satış etkinliği 10 aşamalı olarak gerçekleşiyor ve her aşamada tokenin fiyatı artırılıyor. İlk aşamada 0,035 dolardan satışa sunulan token, son aşamaya gelindiğinde henüz borsa listelemeleri gerçekleştirilmeden erken yatırımcısına kar elde etme fırsatı sunmuş oluyor.

Tokenin borsa listelemeleri için hedeflenen tarihin 2023 yılının üçüncü çeyreği olduğu belirtiliyor ve ön satış sayfasına göre LPX token listeleme fiyatının 0,0565 dolar olacağı ifade ediliyor.

Ön satış sayfasına göre LPX token an itibarıyla 0,046 dolardan satın alınabiliyor.

Ön satışının ilk 24 saati içerisinde 100 bin doların üzerinde fon toplamayı başaran Launchpad XYZ tokene yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, ön satış sayfası üzerinden Ethereum (ETH), Tether (USDT) veya kredi kartı kullanarak satın alma yapabiliyor. Deneyimsiz kullanıcılar için yine ön satış sayfasında ve teknik analiz dokümanında kapsamlı bilgi veriliyor.

Ön satışa katılmak için yatırımcılara uygulanan herhangi bir minimum satın alma limiti bulunmuyor ancak devreye alındığında Launchpad XYZ platformunun premium özelliklerinden faydalanmak isteyen kullanıcıların en az 10 bin LPX satın almış olması gerekliliği bulunuyor.

LPX Token Staking Mekanizması Dikkat Çekiyor

Launchpad XYZ projesinde yatırımcılara pasif gelir imkanı da dahil olmak üzere çok farklı bir deneyim sunan bir staking mekanizmasından bahsediliyor.

Aylık olarak belirli bir miktar tokeni kilitlemeyi tercih eden kullanıcıların işlem ücretlerinde indirim, NFT whitelistleri ve ön satışlar için giriş hakkı gibi premium özelliklerden faydalanabileceği ifade ediliyor.

Staking mekanizmasından faydalanabilmek için yatırımcıların minimum 10 bin LPX token stake etmesi gerekeceği söyleniyor.

Tokenlerini stake eden kullanıcıların ayrıca Beta Oyna-Kazan (P2E) erişimi elde edeceği bilgisine de yer veriliyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl