IMF Başkanı Christina Lagarde: Bitcoin, şu anda benim için çok pahalı

Bitcoin, finans dünyasındaki en güçlü kadınlardan biri için çok pahalı… Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christina Lagarde, CNBC’den Sara Eisen’e verdiği röportajda, şimdiye kadar Bitcoin’in satın alıp almadığı sorusu üzerine, “Şu an benim için çok pahalı” cevabını verdi. ‘Dijital para birimlerini yasaklamak akıllıca olmayabilir’ Lagarde, geçtiğimiz ay Londra’daki bir konferansta konuşma yapmış ve dijital para birimlerini savunmuştu. En büyük uluslarası örgütlerden biri olan IMF’nin başkanı, kısa bir süre önce bazı uzmanların tabletlerin sadece kahve tepsileri olarak kullanılabileceğini savunduğunu hatırlatarak, “Dolayısıyla...

Bitcoin, finans dünyasındaki en güçlü kadınlardan biri için çok pahalı…

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christina Lagarde, CNBC’den Sara Eisen’e verdiği röportajda, şimdiye kadar Bitcoin’in satın alıp almadığı sorusu üzerine, “Şu an benim için çok pahalı” cevabını verdi.

‘Dijital para birimlerini yasaklamak akıllıca olmayabilir’

Lagarde, geçtiğimiz ay Londra’daki bir konferansta konuşma yapmış ve dijital para birimlerini savunmuştu. En büyük uluslarası örgütlerden biri olan IMF’nin başkanı, kısa bir süre önce bazı uzmanların tabletlerin sadece kahve tepsileri olarak kullanılabileceğini savunduğunu hatırlatarak, “Dolayısıyla dijital para birimlerini yasaklamanın akıllıca olmayabileceğini düşünüyorum” demişti.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl