LEVER Coin nedir? LeverFi projesi geleceği ve yorumları

LeverFi nedir? LeverFi, Ethereum blok zinciri üzerinde faaliyet gösteren bir kaldıraçlı trade DeFi protokolüdür. Kullanıcılara sorunsuz bir trade deneyimi sunmayı amaçlar. Trade dünyasında karşılaşılan geleneksel engelleri akıllı sözleşmelerle aşmayı hedefler. İlginizi çekebilir! | 2024 Bitcoin tahminleri Şimdi LeverFi’ın dünyasını daha yakından inceleyelim. Ethereum’un güçlü blok zincir ağı üzerinde hayat bulan LeverFi, vadeli ticareti daha da ileriye taşıma hedefiyle oluşturulmuş bir DeFi protokolüdür. LeverFi protokolünü diğerlerinden ayrılan temel özelliği, trade deneyiminde sıkça karşılaşılan engellere akıllı çözümler sunmasıdır. Akıllı sözleşmeler sayesinde LeverFi,...

levercoin nedir

LeverFi nedir?

LeverFi, Ethereum blok zinciri üzerinde faaliyet gösteren bir kaldıraçlı trade DeFi protokolüdür. Kullanıcılara sorunsuz bir trade deneyimi sunmayı amaçlar. Trade dünyasında karşılaşılan geleneksel engelleri akıllı sözleşmelerle aşmayı hedefler.

İlginizi çekebilir! | 2024 Bitcoin tahminleri

Şimdi LeverFi’ın dünyasını daha yakından inceleyelim.

Ethereum’un güçlü blok zincir ağı üzerinde hayat bulan LeverFi, vadeli ticareti daha da ileriye taşıma hedefiyle oluşturulmuş bir DeFi protokolüdür. LeverFi protokolünü diğerlerinden ayrılan temel özelliği, trade deneyiminde sıkça karşılaşılan engellere akıllı çözümler sunmasıdır.

Akıllı sözleşmeler sayesinde LeverFi, kullanıcılara kesintisiz ve sorunsuz bir trade deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

LeverFi ne işe yarar?

LeverFi, yatırım ve farming’i bir arada gerçekleştirme imkanı sunarak kullanıcılarına katma değer sağlamayı amaçlayan yenilikçi bir platformdur.

Bu platformda, kredi sağlayıcıları finansal havuzlara katkıda bulunurken, bu havuzlardan yararlanan yatırımcılar ise kaldıraçlı işlemleri 10 kata kadar gerçekleştirebilirler. Kredi verenler, yatırımcıların bu kaldıraçlı işlemlerinden faiz geliri elde ederler.

Ayrıca, bu havuzlarda kullanılmayan likidite, ek gelir potansiyeli için diğer DeFi projelerine yönlendirilir.

LEVER Coin nedir?

LEVER Coin, LeverFi’nin yönetişim token’ıdır. Bu işlev LEVER coin sahiplerine LeverFi platformunda karar alma ve yönetimle ilgili önerilerde bulunma yetkisi verir.

LEVER Coin sahibi

LeverFi, Singapur merkezli RAMP DEFI’nin kurucuları Lawrence Lim ve Loh Zheng Rong tarafından kurulmuştur. Lawrence, finans sektöründe deneyimliyken, Loh Zheng Rong ise Singapur Yönetim Üniversitesi’nden mezun olup NOX adında bir blockchain şirketi kurmuştur. İkisi birlikte LeverFi’yi 3 yıl içinde piyasaya sürdüler.

Lever Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

Lever Coin, tüm zamanların en yüksek değerine 16 Temmuz 2022 tarihinde ulaşmıştır ve bu değer 0,005333$’dır. Bu seviyeden itibaren %55,66 oranında bir düşüş yaşanmıştır.

Lever Coin En Düşük Kaçı Gördü?

Lever Coin’in tüm zamanlar boyunca gördüğü en düşük değer 18 Ağustos 2023 tarihinde 0,0008609$’dır. Bu değerden itibaren coin %174,68 oranında bir artış göstermiştir.

Lever Coin Arzı Nedir?

Lever Coin’in toplam arzı 35.000.000.000’dir. Aynı zamanda bu miktar, coin’in maksimum arzını da oluşturmaktadır.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl