2018 Litecoin için iyi bir yıl olacak – İşte bunun için birkaç neden

Görünüşe bakılırsa 2018 yılı Litecoin için oldukça iyi bir yıl olacak. Bunun birkaç önemli sebebi var.

Görünüşe bakılırsa 2018 yılı Litecoin için oldukça iyi bir yıl olacak. Bunun birkaç önemli sebebi var.

Her şeyden önce Litecoin’in Charlie Lee adında canla başla çalışan bir yaratıcısı bulunuyor. Bunun yanı sıra önümüzde LitePay adında bir gerçek de yer alıyor.

Kripto paraları kabul etmek isteyen işletmeler için LitePay biçilmiş kaftan. Charlie Lee ve ekibi tarafından tasarlanan LitePay, şirketlerin Litecoin ile ödeme kabul etmesini oldukça kolaylaştırıyor. En başta yapılan ödemeyi anında itibari paralara dönüştürerek şirketlern en çok çekindiği vahşi fiyat dalgalanmalarının önüne geçiyor. Amazon ve Starbucks gibi, kripto paraları kabul etmeleri gündemde olan şirketlerin aradığı da zaten bu. Ek olarak LitePay ile ödeme kabul etmenin maliyeti oldukça ucuz.

Dolayısıyla şirketlerin LitePay ile Litecoin ödemelerini kabul etmemeleri için hiçbir gerekçe yok. Buna bağlı olarak bu yıl Litecoin’de işlem hacminin önemli ölçüde artacağını söyleyebiliriz. Bu da değer artışına büyük katkı sağlayacak.

Yakın zamanda Gemini’de işlem görebilir

Litecoin’le ilgili olarak bir başka olumlu gelişme de kripto para milyarderi Winklevoss ikizlerin geçtiğimiz günlerde üstü kapalı olarak 2018’de Litecoin’i borsaya ekleyeceklerinin müjdesini vermeleri. Bu neden önemli? Bu karar Gemini ile aralarında özel bir sözleşme bulunduğundan dolayı Litecoin’in dünyanın en büyük vadeli işlem borsalarından biri olan CBOE’de işlem görmesinin yolunu açabilir. Bu arada şu anda yalnızca Bitcoin’de hizmet veren CBOE’nin daha fazla kripto parada hizmet vermeye istekli olduğunu da not düşmek gerek. Ayrıca CBOE’nin Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatacağı haberiyle birlikte Bitcoin‘in değerinin önemli artışlar yaşadığını da ekleyelim.

Charlie Lee müjdeleri

Son olarak Charlie Lee, 2018 yılı için ödeme işlemcisi, popüler bir online cüzdan, iyi bir ticaret platformu ve beklenmedik büyük bir sürprizin müjdesini vermişti. Bunlardan ödeme işlemcisi müjdesi LitePay ile gerçekleşti. Sıra diğerlerinde.

Bu faktörler ışığında 2018 yılının Litecoin için iyi bir yıl olacağı söylenebilir.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl