Woo’ya göre popüler altcoin’deki mevcut eğilim Bitcoin için büyük yükseliş sinyali

Kripto para analisti Willy Woo'ya göre, Litecoin'deki bir gösterge, Bitcoin için büyük yükseliş işareti.

Bir kripto para serbest yatırım fonu analisti, Bitcoin’de bir sonraki fiyat hareketi için önde gelen bir altcoin‘i izliyor.

Adaptive Capital’den Willy Woo’ya göre, Litecoin ağındaki yatırımcı aktivitesi yükselişe geçti ve Bitcoin de muhtemelen aynı şeyi yapacak.

Woo, “Zincir üstü yatırımcı aktivitesi göstergesine bakıldığında Litecoin’de yukarı yönlü ciddi bir kopuş var. Bununla birlikte Bitcoin ise yükselişin erken aşamalarında konsolide oluyor. Özetle, Litecoin’in bir onay sinyali olarak öncülük ettiği Bitcoin’de bir boğa koşusu bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Woo tarafından paylaşılan aşağıdaki iki grafikte Litecoin’in yatırımcı aktivitesinin tavan yaptığı, Bitcoin’in ise henüz aynı yükselişi göstermediği görülüyor.

Analist, madencilik aktivitesini içeren zincir üstü metriklerin Bitcoin’in uzun vadeli bir boğa koşusunun ilk aşamalarında olduğuna işaret ettiğini ileri sürüyor.

Bitcoin, TSİ 15.50’de 8122 dolardan işlem görüyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl