Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee geri döndü!

Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Cuma günü kişisel Twitter hesabı üzerinden artık Coinbase için çalışmayacağını ve tamamen Litecoin’e odaklanacağını belirtti. Bu haber SegWit’i uygulamaya karar veren ve bu nedenle yeni bir aşamaya giren Litecoin topluluğu içerisinde sürprizle karşılandı. Lee, söz konusu tweet’inde, “Bugün benim Coinbase’deki son günüm! Sizlerle çalışmayı özleyeceğim. Şimdi, Litecoin’e odaklanacağım. Ay’a!” ifadesini kullandı. Lee’nin bu kararı beklenmedik bir şeydi. Litecoin ve Lee: Gerçekten Ay’a mı? Lee’nin Litecoin’e geri dönmesi olağanüstü bir olay. Litecoin’de SegWit kullanımı test edildiğinden mükemmel...

Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Cuma günü kişisel Twitter hesabı üzerinden artık Coinbase için çalışmayacağını ve tamamen Litecoin’e odaklanacağını belirtti.

Bu haber SegWit’i uygulamaya karar veren ve bu nedenle yeni bir aşamaya giren Litecoin topluluğu içerisinde sürprizle karşılandı.

Lee, söz konusu tweet’inde, “Bugün benim Coinbase’deki son günüm! Sizlerle çalışmayı özleyeceğim. Şimdi, Litecoin’e odaklanacağım. Ay’a!” ifadesini kullandı.

Lee’nin bu kararı beklenmedik bir şeydi.

Litecoin ve Lee: Gerçekten Ay’a mı?

Lee’nin Litecoin’e geri dönmesi olağanüstü bir olay. Litecoin’de SegWit kullanımı test edildiğinden mükemmel bir zamanlama. Ekibin bu yolda muhtemel sorunları aşmak için güçlü bir liderliğe ihtiyacı olabilir.

Lee’nin liderliğinde Litecoin’in buradan nereye gideceğini görmek ilginç olacak. Gerçekten Ay’a gidebilir mi?

Bu soru henüz cevapsız ancak oldukça merak uyandırıcı. Yatırım pozisyonlarınızı bu gelişme eşliğinde yeniden gözden geçirmenizde yarar var.

SegWit nedir?

SegWit, yani Segregated Witness, verilerin ağda depolanma şeklini değiştirerek blok zincirinde işlem kapasitesini arttırmayı hedefleyen bir sistem.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl