Litecoin’e minimum işlem ücreti ayarı

Litecoin oldukça aktif bir geliştirme takvimi ile birlikte hızlı bir şekilde ilerliyor. Son güncelleme ile birlikte minimum işlem ücreti düşürüldü.

Litecoin oldukça aktif bir geliştirme takvimi ile birlikte hızlı bir şekilde ilerliyor. Yeni Litecoin güncellemesi, Bitcoin Core güncellemesinden sadece birkaç gün sonra ortaya çıktı.

Litecoin Core v0.15.1 adındaki yeni güncelleme, önceki sürüme benzer olsa da blok keşfi ve node kaynaklarını iyileştirmek için dizayn edilmiş çeşitli geliştirmeler içeriyor.

Litecoin ağındaki minimum işlem ücretleri düşürüldü

Yapılan geliştirmelerin belki de en önemlisi Litecoin ağındaki minimum işlem ücretlerinin kB başına 0.0001 LTC’ye düşürülmesi. Bu minimum işlem ücretinin sonraki sürümde daha da düşürülmesi bekleniyor.

v0.15.1’deki diğer değişiklikler arasında madencilerin kendi tercihlerine göre blok boyutunu ayarlayabilmesi de yer alıyor. Ayrıca rakip cüzdanlar da devre dışı bırakıldı.

Yeni sürüm Litecoin.org üzerinden indirilebilir.

Öte yandan Litecoin’in renkli yaratıcısı Charlie Lee, geçtiğimiz günlerde kişisel Twitter hesabından yazdığı bir tweet’te 2018 yılında Litecoin’in toplam piyasa değerinin Bitcoin Cash’i geçeceği iddiasında bulundu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl