Logan Paul, Coffeezilla’dan özür diledi ve videoyu sildi!

Geçtiğimiz günlerde Coffeezilla olarak da bilinen Youtube kripto içerik üreticisinin kendisi hakkındaki iddialarına ateş püsküren ve "Mahkemede görüşeceğiz" diyen ünlü dövüşçü ve Youtuber Logan Paul hem özür diledi hem de çektiği cevap niteliğindeki videoyu sildi.

Kripto para ve NFT sektörü en büyük U dönüşlerinden birine tanık oldu ve ünlü Youtuber Logan Paul bir başka Youtuber Coffeezilla’dan özür diledi.

Bilindiği gibi Coffeezilla olarak da bilinen Stephen Findeisen, Youtube’da kripto para dolandırıcılıkları üzerine dosyalar hazırlıyor. Findeisen’in 3 bölümden oluşan son konusu ise Logan Paul’un da kurucularından oldupu Crypto Zoo projesiydi. 2021’de başlatılan ve büyük hayalkırıklığı ve kayıplarla sonlanan proje hakkında Paul ve diğer geliştiriciler için birçok iddia ortaya atılmıştı. Proje hakkında birçok detay veren Coffeezilla, Crypto Zoo’nun hiçbir zaman hayata geçmediğini ve milyon dolarların kaybolduğunu ortaya çıkarmıştı.

Özür diledi ve projeyi başlatacağını açıkladı

Geçtiğimiz günlerde Coffeezilla’nın aralık ayında yaptığı 3 programa karşılık bir video çeken ve “Benim adımı kullanarak para kazandın. Seninle mahkemede görüşeceğiz. Adımı kullanarak kazandığın paralarla kendine pahalı bir avukat bul, çünkü lazım olacak” diyen Logan Paul, çok sert bir U dönüşü yaptı ve Discord üzerinden özür diledi:

“Sorumluluk alacağım ve yakın bir gelecekte yeni bir plân ile sizlerin karşısına çıkacağım. Özür diliyordum. Coffeezilla ile bir sorunum yok hatta ona, bu sorunu ortaya çıkardığı için de teşekkür ediyorum. Yaptığım video düşüncesizceydi ve gerçeklerden kopuktu. Coffeezilla’yı da aradım ve ondan özür diledim. Engellerle karşılaştık ama yolumuza devam edeceğiz. Desteğiniz benim için önemli…”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl