Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dünyaca ünlü futbolcu Luis Suarez de dijital para dünyasına ilk adımını attı

Efsanevi boksör Floyd Mayweather‘in ardından bir başka ünlü sporcu da dijital para birimleri dünyasına ilk adımını attı. Barcelona’nın dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Luis Suarez, kişisel Twitter hesabı üzerinden Ethereum tabanlı bir tahmin piyasaları platformu olan Stox.com’un tanıtımını yaptı. Suarez, kendisinin ve ünlü tenisçi Rafael Nadal’ın fotoğrafını paylaştığını tweet’te, “Önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek dünyanın en iyi tahmin pazarının lansmanından heyecan duyuyuroum! Var mısın?” ifadelerine yer verdi. Stox ilk olarak ünlü boksör Floyd Mayweather ile gündeme gelmişti. Mayweather, sosyal medya üzerinden Stox’a yatırım...

Efsanevi boksör Floyd Mayweather‘in ardından bir başka ünlü sporcu da dijital para birimleri dünyasına ilk adımını attı.

Barcelona’nın dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Luis Suarez, kişisel Twitter hesabı üzerinden Ethereum tabanlı bir tahmin piyasaları platformu olan Stox.com’un tanıtımını yaptı.

Suarez, kendisinin ve ünlü tenisçi Rafael Nadal’ın fotoğrafını paylaştığını tweet’te, “Önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek dünyanın en iyi tahmin pazarının lansmanından heyecan duyuyuroum! Var mısın?” ifadelerine yer verdi.

Stox ilk olarak ünlü boksör Floyd Mayweather ile gündeme gelmişti. Mayweather, sosyal medya üzerinden Stox’a yatırım yaptığını ve bu yatırımın büyük getirisi olacağına inandığını ifade eden bir paylaşımda bulunmuştu.

Kısa sürede 30 milyon Dolar toplandı

Geçtiğimiz haftalarda tamamlanan Stox ICO’sunda kısa sürede 30 milyon Dolar toplanmıştı.

Stox, insanların hayal edebilecekleri hemen her kategorideki olayların sonuçlarını alıp satabilecekleri açık kaynaklı, Ethereum tabanlı bir tahmin piyasaları platformu olarak sunuluyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl