Lyn Alden’dan Bitcoin yorumu: Komik şekilde büyük bir piyasa değerine ulaşabilir

Kripto para dünyasının yakından takip ettiği isimlerden biri olan Lyn Alden, bir podcast yayınında Bitcoin'in "komik seviyede" büyük bir piyasa değerine ulaşabileceğini söyledi.

bitcoin

Ekonomist Lyn Alden, Bitcoin fiyatının çok daha yukarılara gidebileceğini belirtti. Ünlü podcast’çi Peter McCormack’in porgramına katılan Alden, Bitcoin’in “komik seviyede” bir piyasa değerine sahip olabileceğini belirtti.

“Yüzde 1’lik oran, yüzde 5 ya da 10 olursa…”

En büyük kripto paranın şu anda hem bireyler hem de kurumlar tarafından tercih edildiğini yazan Alden artık yatırımcıların daha fazla miktarda varlığını Bitcoin’de tutmak istediğini söyledi:

“Toplam varlığınızın ne kadarını, yüzde kaçını Bitcoin’de tutmak istersiniz? Bence burada mantıklı cevap, şu andakinden daha fazla olacağıdır. Şu andaki rakam yaklaşık yüzde 1… Peki bu rakam yüzde 5 ya da 10 olursa ne olur? O zaman Bitcoin komik seviyede yüksek bir piyasa değerine sahip olabilir. Bitcoin, insanların toplam varlıklarının bir bölümünü tutmak istediği küresel bir varlık olabilir”

Alden ayrıca Bitcoin’in neredeyse tüm para birimleri karşısında sürekli yükseldiğini ve insanların buna da kayıtsız kalamayacağını belirtti:

“Eğer bu durum sizin için iyi bir şeyse, o zaman kayıtsız kalamaz ve daha çok yükseliş beklersiniz. Böylece daha fazla alım yaparsınız”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl