Ayı piyasasına rağmen Lynked.World’e kurumsal fondan milyon dolarlık destek

Kötü piyasa koşullarına karşın iddialı Blockchain projesi Lynked.World, Dubai merkezli bir kurumsal fondan 5 milyon dolarlık destek aldı.

Büyük haber: Lynked.World, lider Blockchain yatırım şirketlerinden Pecunio Investments ile stratejik ortaklık kurdu. Yeni imzalanan anlaşmaya göre Pecunio’nun prjeye verdiği destek 5 milyon dolara kadar çıkacak.

Pecunio; CoinSeason, Alchemy ve Photochain gibi önemli projelerde yer alan ve ICO projelerini titizlikle değerlendirmesiyle tanınan Dubai merkezli bir risk sermayesi fonu. Şirket, portföyünde bulundurduğu adayları dikkatle seçerek yalnızca PICO fonuyla entegrasyon için en uygun olduğuna inandıklarıyla çalışıyor. Bu ihtiyatli strateji, fonun yatırımcılarının iyi bir yatırım fırsatını kaçırmamalarını ve risklerini en aza indirmelerini sağlıyor.

Pecunio’nun CEO’su ve kurucusu Reinhard Berger, “Lynked.World’ün yeni nesil Güven ve Orijinalite platformu olacağını düşünüyoruz, çünkü teknolojisi çok ilerlemiş durumda. Pecunio, bu kadar özel ve yaratıcı bir ekiple ortak olmaktan mutluluk duyuyor. Dijital çağda güvenin ve orijinalitenin nasıl kurulduğunu yeniden tanımlayan bir şirket olan Lynked.World’ün CEO’su ve kurucusu Arun Kumar’ı yürekten tebrik ediyorum. Bu proje, gelecekte adından çok daha fazla söz ettirecek.” dedi.

 

Lynked.World’ün CEO’su ve kurucu ortağı Arun Kumar ise “Lynked.World’de Blockchain teknolojisinin güven ve orijinalitenin sağlanması, dijital kimliklerin, verilerin ve belgelerin doğrulanması ve güvenceye alınması için kesin bir araç haline geleceği dijital dünyada yeni bir çağa hazırlanıyoruz. Misyonumuz, güvenilirlik ile ilgili temel kısıtlamaları ortadan kaldıracak ve Web 3.0’e doğru bir sonraki adım için yenilikçi bir uygulama platformu sağlayacak öncüler olmak. Onlar Blockchain piyasası ve şaşırtıcı bir endüstri ağı için küresel markalar yaratma noktasında gerekli araçlara ve deneyime sahipler.” şeklinde konuştu.

Lynked.World ile çalışan dünyanın önde gelen ICO hizmetleri sağlayıcısı ICOBox’ın Uluslararası PR Başkanı Dima Zaitsev, yeni ittifaktan çok memnun:

“Tecrübelerime göre ICO projelerinin Pecunio ve Lynked.World arasındaki gibi ortaklıklarla başarıya ulaşma şansları çok yüksektir. Lynked.World’ün durumunda bu zaten bir gerçek. Onlar halihazırda Lynked.World’ün tescilli Blockchain’ini doğum belgeleri için değerlendirecek birkaç Hint eyaletinde hizmetlerinin gerçek hayatta kullanılmasını sağladılar. Onlar laf kalabalığı yapmıyor, çalışıyor!”

Proje hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: https://tokensale.lynked.world


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun