Madonna, 564 bin dolara Bored Ape NFT’si aldı: Nazar boncuğu paylaştı

ABD'li ünlü şarkıcı Madonna da Bored Ape Yacht Club ailesine katıldı.  MoonPay vasıtasıyla 10 gün önce Bored Ape NFT'si aldığı görülen 63 yaşındaki sanatçı, eser için 180 ETH ödedi. Madonna'nın paylaşımın sonunda nazar boncuğu da paylaşması dikkat çekti.

Özellikle 80’li yıllarda sahneye çıkan ve 90’ların zirve yapan sanatçılarından olan Madonna, her dönemin şartlarına ayak uydurmakta zorlanmadığını bir kez daha gösterdi. 63 yaşındaki ünlü şarkıcı, Bored Ape Yacht Club NFT’si aldığını duyurdu.

Nazar boncuğu paylaşımı

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla artık metaverse’e girdiğini belirten Madonna, paylaşımının sonunda nazar boncuğu paylaştı:

“En sonunda Metaverse’e girdim. İşte bana ait olan Ape NFT’si… Bu alım için de MoonPay’e teşekkürler. Hepimizin kötü gözlerden korunmaya ihtiyacı var”

180 ETH ödendi

Madonna 4988 numaralı Bored Ape NFT’sini, ünlüler için NFT alım hizmeti veren MoonPay vasıtasıyla yaptı. OpenSea’deki kayıtlara göre alım 10 gün önce gerçekleşti ve Madonna bu NFT için 180 ETH (yaklaşık 564 bin dolar) ödedi.

Ünlülerin Bored Ape aşkı devam ediyor

Yaz aylarından bu yana tüm dünyadan müthiş bir ilgi toplayan Bored Ape Yacht Club NFT’leri özellikle ABD’li ünlüler tarafından tercih ediliyor. Eserleri, nadirlik derecesine göre milyon dolarlara satılabilen NFT’leri alan isimler arasında Eminem, Justin Bieber ve Stephen Curry gibi isimler de bulunuyor.

Hatırlanacağı üzere, geçtiğimiz günlerde Bored Ape Yacht Club’ın kendi token’ı olan APE de birçok borsada aynı anda listelenmişti. İşlemlerin başlamasıyla APE token müthiş bir yükseliş göstermiş ve 30 dolara kadar yükselmişti.

Bored Ape NFT’lerini çıkaran Yuga Labs de henüz birkaç gün önce tam 450 milyon dolarlık yatırım almıştı. Şirket, bu yatırımı yeni NFT projesi Otherside’da kullanacağını duyurmuştu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl