ABD’li ünlü iş adamı Mark Cuban: Bitcoin’in daha da düşmesini isterim

Dolar milyarderi iş adamı Mark Cuban katıldığı bir podcast yayınında Bitcoin konusundaki fikirlerinin değişmediğini ve daha çok alabilmek için fiyatın düşmesinin kendisi için daha iyi olabileceğini söyledi. Cuban, "Altın kullanışsız. Altın sahibi olan aptaldır" yorumunu da yaptı.

ABD’nin en ünlü iş adamlarından biri olan ve Dogecoin yatırımları da bulunan Mark Cuban, Bitcoin’e olan güveninin aynı şekilde devam ettiğini söyledi.

“Altınla hiçbir şey satın alınmaz”

Katıldığı bir podcast yayınında konuşan Cuban, en büyük kripto paranın fiyatının daha düşmesinin kendisi açısından alım yapabilmek adına daha iyi olacağını belirtti:

“Altın sahibiyseniz açıkça söyleyeyim, aptalsınızdır. Altın her şeye karşı da bir güvenli liman değildir. Altınla bir şey satın alamazsınız. Ne yapacaksınız? Bir bölümünü kırıp, onunla mı satın alacaksınız? Altın kullanışsızdır. Bende daha çok Bitcoin var. Fiyatının daha çok düşmesi de benim için daha iyi olur. Daha fazla alım yaparım”

Cuban ayrıca birçok teknoloji şirketinin kurulduğu yer olan San Francisco’nun da artık tehlikeli bir yer olduğunu ve bu anlamda geriye gittiğini söyledi.

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in de sahibi olan Cuban’ın aynı zamanda Ethereum ve Dogecoin yatırımları da bulunuyor. Hatta Mavericks’in kulüp ürünleri Dogecoin’le de satılıyor.

Cuban aynı zamanda, FTX ve SBF savunucusu olan Kevin O’Leary ile birlikte ABD’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Shark Tank’te jüri üyeliği de yapıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl