Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Mark Cuban da çark etti: Gelecek dijital para birimleri ve Blockchain’de

Bitcoin’e daha önce ‘balon’ benzetmesi yapan Amerikalı milyarder yatırımcı Mark Cuban da daha önce pek çok örneği gibi çark edenler arasına dahil oldu. Cuban, geleceğin dijital para birimleri ve Blockchain’de olduğunu iddia etti. Cuban ayrıca, Bitcoin’in gerçek bir değere sahip olmadığı, aldatmaca olduğu iddialarını ise reddetti.   Ünlü Amerikalı işadamı Bloomberg ile yaptığı röportajda, Bitcoin’in alınıp satılabilen geleneksel hisse senetleri gibi olduğunu söyledi: “Bilirsiniz, çoğu hisse senedinin hiçbir içsel değeri yoktur, hisseyi aldıktan sonra mülkiyet veya oy hakkınız olmaz, sadece...

Bitcoin’e daha önce ‘balon’ benzetmesi yapan Amerikalı milyarder yatırımcı Mark Cuban da daha önce pek çok örneği gibi çark edenler arasına dahil oldu. Cuban, geleceğin dijital para birimleri ve Blockchain’de olduğunu iddia etti.

Cuban ayrıca, Bitcoin’in gerçek bir değere sahip olmadığı, aldatmaca olduğu iddialarını ise reddetti.

 

Ünlü Amerikalı işadamı Bloomberg ile yaptığı röportajda, Bitcoin’in alınıp satılabilen geleneksel hisse senetleri gibi olduğunu söyledi:

“Bilirsiniz, çoğu hisse senedinin hiçbir içsel değeri yoktur, hisseyi aldıktan sonra mülkiyet veya oy hakkınız olmaz, sadece bu hisse senetlerini alma ve satma hakkına sahipsinizdir. Beyzbol kartlarına benzerler ve Bitcoin bence aynı şey…”

 

‘Blockchain, gelecekteki uygulamalar için mükemmel bir platform’

Cuban, önde gelen dijital para birimlerine ve bazı ICO’lara yatırım yaptığını da ifade etti ve şu açıklamaları yaptı:

“Ben ICO’larla da ilgileniyorum, aslında token satışlarıyla, çünkü Blockchain’in gelecekteki uygulamalar için mükemmel bir platform olduğunu düşünüyorum.”

Cuban’ın bu son açıklamaları, daha önce Bitcoin’i ‘balon’ olarak adlandırdığı açıklamalarından oldukça uzak görünüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl