Ünlü yatırımcı Mark Yusko: Bitcoin, 400.000$ olacak

Chicago Ticaret Borsası (CME), geçtiğimiz günlerde 2017 yılının 4. çeyreğinde Bitcoin‘de vadeli işlemleri başlatacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine, 7600$’a ulaştı. Bununla birlikte SegWit2x’in iptali fiyatta ani bir düşüşe neden oldu ve bu düşüş Bitcoin yatırımcılarının çoğuna korku saldı. Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu ve CEO’su olan Mark Yusko, Bitcoin’in önünde sonunda 400.000$’a kadar yükseleceğini söyledi. 3.7 milyar Dolar’lık bir varlığı yöneten Yusko, Bitcoin piyasasına 2011 yılında adım atmıştı. ‘Bu gerçek anlamda yıkıcı bir...

Chicago Ticaret Borsası (CME), geçtiğimiz günlerde 2017 yılının 4. çeyreğinde Bitcoin‘de vadeli işlemleri başlatacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine, 7600$’a ulaştı.

Bununla birlikte SegWit2x’in iptali fiyatta ani bir düşüşe neden oldu ve bu düşüş Bitcoin yatırımcılarının çoğuna korku saldı.

Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu ve CEO’su olan Mark Yusko, Bitcoin’in önünde sonunda 400.000$’a kadar yükseleceğini söyledi.

3.7 milyar Dolar’lık bir varlığı yöneten Yusko, Bitcoin piyasasına 2011 yılında adım atmıştı.

‘Bu gerçek anlamda yıkıcı bir teknoloji’

Yusko şunları söyledi:

“Dijital para birimleri bankacılıkta arz ve talep denklemini değşitirecek. Suudi prenslerin, büyük bankacılar ve finansçıların karşı çıkmalarına hiç şaşırmadım. Bu gerçekten yıkıcı bir teknoloji.”

Yusko, Bitcoin ve Blockchain’in her şeyi değiştirecek kapasiteye sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl