Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

MasterCard, Blockchain teknolojisini kucaklıyor

MasterCard, işletmelerin B2B işlemlerinde çalışacak Blockchain teknolojisi tabanlı ağ üzerinden ödeme yapmalarına olanak tanıyan bir uygulama geliştirdiklerini açıkladı. MasterCard Blockchain API adı verilen uygulama, birkaç gün içerisinde piyasaya sürülecek. Açıklamada, tüm desteklerin tamamlandığını ve uygulamanın önümüzdeki haftadan itibaren müşterilerin kullanımına hazır olacağı kaydedildi. MasterCard’ın bu hamlesi, şirketin Bitcoin‘i toptan reddetmesinin ardından biraz ironik. Eskilerin dediği gibi, “Maymun düşünmez, ne görürse onu taklit eder.” En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

MasterCard, işletmelerin B2B işlemlerinde çalışacak Blockchain teknolojisi tabanlı ağ üzerinden ödeme yapmalarına olanak tanıyan bir uygulama geliştirdiklerini açıkladı. MasterCard Blockchain API adı verilen uygulama, birkaç gün içerisinde piyasaya sürülecek.

Açıklamada, tüm desteklerin tamamlandığını ve uygulamanın önümüzdeki haftadan itibaren müşterilerin kullanımına hazır olacağı kaydedildi.

MasterCard’ın bu hamlesi, şirketin Bitcoin‘i toptan reddetmesinin ardından biraz ironik. Eskilerin dediği gibi, “Maymun düşünmez, ne görürse onu taklit eder.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl