Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Enterprise Ethereum Alliance’a Mastercard da katıldı

Küresel şirketleri Ethereum uzmanlarıyla buluşturmayı, Ethereum‘u desteklemeyi, Ethereum tabanlı iş ve proje geliştirmeyi amaçlayan Enterprise Ethereum Alliance (EEA), bugün mayıs ayından bu yana 35 yeni kuruluşun ittifaka katıldığını açıkladı. Yaklaşık 6 ay önce kurulan grubun üye sayısı, böylece 150 kuruluşu aşmış oldu. EEA’nın yeni üyeleri arasında teknoloji, bankacılık, sağlık, enerji, ilaç, pazarlama ve sigortacılık gibi birçok sektörden şirket bulunuyor. Mastercard da var Bu şirketler içerisinde Mastercard, Cisco Systems, Scotiabank, Loyyal Corporation ve QIVI Blockchain Technologies dikkat çekiyor. Halihazırda EEA’nın üyeleri arasında...

Küresel şirketleri Ethereum uzmanlarıyla buluşturmayı, Ethereum‘u desteklemeyi, Ethereum tabanlı iş ve proje geliştirmeyi amaçlayan Enterprise Ethereum Alliance (EEA), bugün mayıs ayından bu yana 35 yeni kuruluşun ittifaka katıldığını açıkladı.

Yaklaşık 6 ay önce kurulan grubun üye sayısı, böylece 150 kuruluşu aşmış oldu.

EEA’nın yeni üyeleri arasında teknoloji, bankacılık, sağlık, enerji, ilaç, pazarlama ve sigortacılık gibi birçok sektörden şirket bulunuyor.

Mastercard da var

Bu şirketler içerisinde Mastercard, Cisco Systems, Scotiabank, Loyyal Corporation ve QIVI Blockchain Technologies dikkat çekiyor.

Halihazırda EEA’nın üyeleri arasında pek çok önemli şirket bulunuyordu. Bunlar; Accenture, BBVA, BP, ING, Inter, JP Morgan, Deloitte, Microsoft, Samsung SDS, Santander ve Thomson Reuters’dı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl