Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Max Keiser, Bitcoin tahminini bir kez daha yineledi: Kısa vadede 5000$

Russia Today’in (RT) ünlü yorumcusu Max Keiser, geçtiğimiz aylarda Bitcoin‘le ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuş ve kısa vadede 5000$’ı bulacağını belirtmişti. Keiser, bundan 15 gün önce de bu tahminini yinelemişti. 5000$ tahmininde ısrarcı Ünlü yorumcu, bugün bir kez daha tahmininde ısrar etti. Bitcoin, 3350$ sınırına kadar dayanmışken kişisel Twitter hesabından bir tweet atan Keiser, Bitcoin’in 5000$’a doğru yolculuk yaptığını belirtti. Keiser, ayrıca devletlerin para basmadaki tekelinin elinden alındığını ifade etti. Ünlü isim, daha önce Litecoin için 50$’a yükseleceği şeklinde doğru bir...

Russia Today’in (RT) ünlü yorumcusu Max Keiser, geçtiğimiz aylarda Bitcoin‘le ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuş ve kısa vadede 5000$’ı bulacağını belirtmişti. Keiser, bundan 15 gün önce de bu tahminini yinelemişti.

5000$ tahmininde ısrarcı

Ünlü yorumcu, bugün bir kez daha tahmininde ısrar etti. Bitcoin, 3350$ sınırına kadar dayanmışken kişisel Twitter hesabından bir tweet atan Keiser, Bitcoin’in 5000$’a doğru yolculuk yaptığını belirtti. Keiser, ayrıca devletlerin para basmadaki tekelinin elinden alındığını ifade etti. Ünlü isim, daha önce Litecoin için 50$’a yükseleceği şeklinde doğru bir tahminde bulunmuştu.

Bitcoin Cash, Bitcoin için bir tehdit değil

Bitcoin Cash çatalının bu hedefe doğru ilerlemeyi engelleyebileceği endişeleri, Bitcoin Cash’in fiyatı düştükçe azaldı. Bitcoin Cash’in fiyatı yavaş yavaş artıyor olmasına karşın 727$’dan 200$’lara kadar geriledi. Şu anda 290$ seviyesinden işlem gören Bitcoin Cash, şimdilik Bitcoin için bir tehdit oluşturmuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl