Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Max Keiser, Bitcoin için fiyat tahminini yeniden hatırlattı

Dijital para birimlerine yakın ilgisiyle bilinen ve daha önce Litecoin ve Bitcoin’le ilgili tahminleriyle nam salan Max Keiser, Bitcoin’in geleceği konusunda yeni bir yorum daha yaptı. Keiser, kişisel Twitter hesabı üzerinden Çin, ABD, Japonya ve Rusya’nın Bitcoin madenciliğine hakim olmak için yaptığı savaşın Bitcoin’e yarayacağını ve bu nedenle Bitcoin’in kısa vadede 10.000$’ı hızlı bir şekilde bulacağını ifade etti. Keiser, “Çin, ABD, Rusya ve Japonya’nın Bitcoin madenciliği için yarışa girdiklerinde fiyatın 10.000$’lık ara hedefime hızla ulaşacak” dedi. Litecoin’e ’50$’, Bitcoin’e ‘5000$’...

Dijital para birimlerine yakın ilgisiyle bilinen ve daha önce Litecoin ve Bitcoin’le ilgili tahminleriyle nam salan Max Keiser, Bitcoin’in geleceği konusunda yeni bir yorum daha yaptı.

Keiser, kişisel Twitter hesabı üzerinden Çin, ABD, Japonya ve Rusya’nın Bitcoin madenciliğine hakim olmak için yaptığı savaşın Bitcoin’e yarayacağını ve bu nedenle Bitcoin’in kısa vadede 10.000$’ı hızlı bir şekilde bulacağını ifade etti.

Keiser, “Çin, ABD, Rusya ve Japonya’nın Bitcoin madenciliği için yarışa girdiklerinde fiyatın 10.000$’lık ara hedefime hızla ulaşacak” dedi.

Litecoin’e ’50$’, Bitcoin’e ‘5000$’ demişti

Daha önce Litecoin’in 50’a yükseleceğini öngören ve bunda başarılı olan Keiser, geçtiğimiz ay Bitcoin’in 5000$ seviyesine ulaşacağını söylemiş, bir kez daha rüşdünü ispatlamıştı.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Harun kahya Cevapla

    Gecen sene 10k olur demis ama maalesef rusdunu ispat edemedi.