Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Trace Mayer, Bitcoin’in önümüzdeki 4 ayda 27.395$ olacağını iddia etti

Ultra zengin yatırımcı Trace Mayer, Bitcoin’in halihazırda fiyatının düşük seviyelerde bulunduğunu ve önümüzdeki Şubat ayına kadar hedef fiyatının Bitcoin başına 27.395$ olduğunu söyledi. Mayer, bu tahminini Bitcoin’in 200 günlük hareketli ortalamasının istikrarlı bir şekilde artmasına dayandırıyor. A good month of $BTC consolidation. 200 day moving average rising well. Next six months should be very interesting & fun. LedgerX! #NO2X ? ? pic.twitter.com/Q1n3ns1myu — Trace Mayer (@TraceMayer) 9 Ekim 2017 Trace Mayer kimdir? Mayer, kişisel internet sitesine göre “halka açık Blockchain...

Ultra zengin yatırımcı Trace Mayer, Bitcoin’in halihazırda fiyatının düşük seviyelerde bulunduğunu ve önümüzdeki Şubat ayına kadar hedef fiyatının Bitcoin başına 27.395$ olduğunu söyledi.

Mayer, bu tahminini Bitcoin’in 200 günlük hareketli ortalamasının istikrarlı bir şekilde artmasına dayandırıyor.

Trace Mayer kimdir?

Mayer, kişisel internet sitesine göre “halka açık Blockchain teknolojisini tavsiye eden ilk popüler blog yazarlarından” biriydi ve fiyatının 0.25$ olduğu sıralarda takipçilerine Bitcoin satın almalarını önerdi.

Bitcoin’i erken benimseyenlerden biri olan Mayer; Kraken, BitPay ve Armory gibi şirketlere de yatırım yaptı.

Mayer kendi internet sitesinde şöyle tanıtılıyor:

“Bir girişimci, yatırımcı, gazeteci, para bilimcisi ve ifade özgürlüğünün ateşli savuncusu. Trace Mayer, muhasebe ve hukuk alanlarında lisans eğitimi aldı.”

Mayer’in tahmininin doğru çıkıp çıkmayacağını sadece zaman gösterecek ancak tarih kesinlikle onun tarafında görünüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl