Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

John McAfee’den JPMorgan CEO’suna cevap: Hangisi sahtekarlık, Dolar mı Bitcoin mi?

McAfee’nin kurucusu ABD’li bilgisayar programcısı John McAfee, JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’un Bitcoin‘i bir sahtekarlık aracı olarak nitelemesine tepki gösterdi. ‘Bir Bitcoin’i üretmenin 1000$’dan fazla maliyeti var’ Bu konu hakkında konuşmak üzere CNBC’ye çıkan McAfee, Dimon’a saygı duyduğunu belirterek, “Ben bir Bitcoin madencisiyim. Bitcoin üretiyoruz. Her bir Bitcoin’i üretmenin 1000$’dan fazla maliyeti var. Bir ABD Dolar’ı yaratmanın maliyeti nedir? Bir kağıdı basmanın masrafı nedir? Sahtekarlık hangisi?” diye sordu. McAfee ayrıca maden işletmecilerinin süper hesaplama güçlerine sahip bilgisayarlar kullandıklarını, böylece Bitcoin’i...

McAfee’nin kurucusu ABD’li bilgisayar programcısı John McAfee, JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’un Bitcoin‘i bir sahtekarlık aracı olarak nitelemesine tepki gösterdi.

‘Bir Bitcoin’i üretmenin 1000$’dan fazla maliyeti var’

Bu konu hakkında konuşmak üzere CNBC’ye çıkan McAfee, Dimon’a saygı duyduğunu belirterek, “Ben bir Bitcoin madencisiyim. Bitcoin üretiyoruz. Her bir Bitcoin’i üretmenin 1000$’dan fazla maliyeti var. Bir ABD Dolar’ı yaratmanın maliyeti nedir? Bir kağıdı basmanın masrafı nedir? Sahtekarlık hangisi?” diye sordu.

McAfee ayrıca maden işletmecilerinin süper hesaplama güçlerine sahip bilgisayarlar kullandıklarını, böylece Bitcoin’i yaratırken bir değer meydana getirdiklerini ifade etti.

Öte yandan McAfee, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in 3 yıl içerisinde 500 bin Dolar’a ulaşacağını söylemişti. Ünlü siber güvenlik uzmanı, Bitcoin’in bu seviyeye ulaşmaması halinde televizyona çıkıp penisini yiyeceğini belirtmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl