McAfee’nin projesinden çıktığı kripto paraya büyük darbe: “Özür dilerim”

Dijital paralara verdiği destekle bilinen John McAfee, attığı tweet'le artık Ghost projesinde olmayacağını duyurdu.

mcafee

Antivirüs yazılımı McAfee’nin kurucusu ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee, Ghost projesinden ayrıldı. Dünyaca ünlü siber güvenlik uzmanı projenin arkasındaki ekibin yetersizliğine vurgu yaparken McAfee’nin ayrıldığını açıklamasının ardından token yüzde 50’den fazla değer kaybetti.

McAfee yönetimsel sorunlar yüzünden projeden ayrıldığını belirtirken Ghost token projesinin başarısızlığa mahkum olduğunu söyleyecek kadar da sert konuştu. McAfee ayrıca projeyi önerdiği kişilerden de özür diledi:

“Ghost projesini bırakıyorum. Bu yönetim çok aciz. Hiç şüphesiz proje başarısız olacak. Yönetimin sahip olması gereken temel ilkeleri açıklamaya çalıştım ama kulakları sağır oldu. Projeye benim yüzümden dahil olanlardan özür dilerim. Üzgünüm”

McAfee ile şirketin dostça ayrılmadıkları da aşikâr… Şirket, ünlü uzmanı ‘paslanmış bir silah’ olarak tanımlarken McAfee ise yönetimden biri için ‘Aptal’ demişti.

Telefon projesi için yeni token arayışına girdi

McAfee başka bir tweet’inde ise 30 Eylül’de başlaması beklenen Ghost telefon projesi için muhtemelen gizlilik odaklı olan yeni bir kripto para aramaya başlayacağını söyledi.

Ünlü siber güvenlik uzmanı konuyla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Proje ekosistemine Ghost’u ekledim çünkü onun (Josh Case) projeye yüzde 100 odaklanacağından emindim. Bu sözünü hiçbir zaman tam olarak tutmadı. Clearpoll, Ethershare gibi işlerle uğraşan bir yöneticiye destek veremem”

McAfee’nin duyurusundan sonra Ghost token yüzde 50’den fazla bir düşüş yaşadı ve şu sıralarda 0.2898 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl