Rusya eski başkanı Medvedev: Elon Musk başkan olacak

Rusya devlet başkanı Putin'e en yakın isimlerden olan ve aynı zamanda güvenlik konseyi başkan yardımcısı konumundaki Dmitri Medvedev yeni yıl ve gelecek adına ilginç tahmin ve öngörülerde bulundu. Rusya eski başkanı, Elon Musk'ın ABD başkanı olacağını ve aynı zamanda dijital paraların dünyada kabul göreceğini belirtti.

2008 ve 2012 yılları arasında Rusya’da devlet başkanlığı yapan Dmitri Medvedev, Twitter’dan çok tartışılacak öngörülerde bulundu. “2023’te olabilecekler” başlığıyla bir tweet dizisi yazan Medvedev, Elon Musk’ın ABD başkanlığından, AB’nin dağılımına kadar çok iddialı söz söyledi.

“AB ve ABD dağılacak”

Medvedev Twitter’dan yazdığı flood’da hem AB hem de ABD konusunda ilginç ve gerçekleşmesi neredeyse imkansıza yakın tahminlerde bulunurken şunları söyledi:

“Petrol fiyatı varil başına 150 dolar olacak. İngiltere, yeniden AB’ye girecek ve bu AB’nin sonunu getirecek. AB’nin ana parası olan euro bu rolünü kaybedecek.

Polonya ve Macaristan, Ukrayna’nın batı bölgelerini ele geçirecek. Dördüncü Reich (*Almanya) kurulacak. Fransa’yla Almanya savaşacak. Polonya bu savaş sonunda paylaşılacak. Kuzey İrlanda, Birleşik Krallık’tan ayrılıp, İrlanda’ya dahil olacak.

ABD’de sivil savaş patlak verecek. Kaliforniya ve Teksas bağımsız eyaletler olacak. Elon Musk, sivil savaşın sonunda bazı eyaletlerin başkanı olacak.

Büyük hisse senetleri piyasaları ABD’den çıkıp, Asya’ya gidecek.

Breton Woods para sistemi çökecek. IMF ve Dünya Bankası da kalmayacak. Euro ve dolar küresel rezerv para rolünü kaybedecekler. Dijital paralar ön plâna çıkacak ve aktif şekilde kullanılacaklar”

Elon Musk’tan cevap geldi: Saçmalık

Son dönemin en çok tartışılan isimlerinden biri olan Elon Musk da, Medvedev’in bu yazısına kayıtsız kalmadı. Musk, şunları söyledi:

“Gördüğüm en saçma tahminler. Yapay zeka ve yenilenebilir enerji konusunda bir farkındalık eksikliği olduğu da aşikar”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl