PEPE zirveden zirveye koşuyor: Yeni ATH geldi

Geçtiğimiz günlerde 1 seneden fazla süre sonra yeni ATH'sine ulaşan PEPE, son dönemde kripto para yükselişlerine en çabuk cevap veren coin olmasıyla da dikkat çekiyordu. PEPE, bugün de yeni zirvesine ulaştı.

pepe coin nedir

Geçtiğimiz sene nisan ayında ilk çıktığı dönemde büyük ilgi gören ancak daha sonra sessizliğe gömülen PEPE, son haftalardaki çıkışlarını sürdürüyor. PEPE, bugün bir kez daha yeni zirvesine ulaştı.

Her çıkışta ilk o yükseliyor

Özellikle 2024 boğasında birçok altcoin yerinde sayarken, PEPE ise zirveden zirveye koşmuştu. İran-İsrail gerignliği gibi jeopolitik olaylarda da, en azından diğer altcoin’ler kadar düşmeyen PEPE, çıkışlarda ise hemen tepki vererek yükseliyordu.

İşte o PEPE, Ether spot ETF’leri konusundaki olumlu ortamda gelen yükselişlerde de yine durmadı ve bir kez daha fiyat rekorunu kırdı. Meme token bu gece saatlerinde 0,000014 dolarla kendi ATH’sine ulaştı.

Binance’te trade edilen 7. coin

En büyük 3. meme coin konumundaki PEPE’de işlem hacmi de 2.3 milyar doların üzerine çıktı. Token’daki açık pozisyon değeri de 121 milyon doları aşarken, Binance’te de ilgi gittikçe artıyor. PEPE, dünyanın en büyük borsası olan Binance’te en çok trade edilen 7. coin oldu.

Özellikle meme coin’lerin büyük ilgi gördüğü bu dönemde 5.7 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan PEPE’nin önünde ise Shiba Inu ve Dogecoin bulunuyor.

Meme coin, haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 0,000013 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl