Meme coin avcısına bak! Nisanda PEPE, Musk tweet’i öncesi de LADYS almış!

PEPE'yle başlayan ve Bitcoin Ordinals token'larıyla devam eden "meme coin" çılgınlığında bir yatırımcının nokta atışı tercihleri gözlerden kaçmadı. Kullanıcının PEPE ilk çıktığı dönemde ve dünkü Elon Musk tweet'i öncesi iki 'meme token'ı alması zincir üstü veri şirketlerinin radarına takıldı.

Meme coin”ler yatırımcıların sabrını sınamaya devam ederken PEPE ve LADYS token’larının binlerce katlık yükselişleri ardında birçok soru işareti barındırmaya devam ediyor.

Zincir üstü veri platformu Lookonchain ise paylaştığı bilgilerle çok ciddi şüphe çeken bir yatırımcının alımlarına dikkat çekti.

Sadece PEPE ve LADYS aldı

Platformun verdiği bilgiye göre bu adres şu ana kadar sadece PEPE ve LADYS token’larından aldı. PEPE’nin çıktığı nisan aynın son döneminde, ve mayıs başı ü alım yapan yatırımcı bu token’dan 36 kat kâr elde etti. Yatırımcının Uniswap’tan 18 Nisan, 30 Nisan ve 5 Mayıs günlerinde PEPE aldığı görülüyor.

İşin daha da ilginç yanı ise, aynı kullanıcı Elon Musk’ın dün akşamki tweet’inden hemen önce LADYS almış. Musk’ın tweet’inin ardından binlerce kat artan token’dan da bu kullanıcı yaklaşık 35 kat gelir elde etti.

Elon Musk iddiaları…

Tabii bu kişi ya da kişilerin kim olduğu bilinmiyor ancak özellikle dün akşam Elon Musk’ın tweet’inden hemen önce alım yapılması, bu kişinin Musk’ın tweet atacağını bilip bilmediği tartışmalarını da başlattı.

Musk, özellikle 2021 yılındaki boğa sezonunda Bitcoin ve Dogecoin ile ilgili attığı tweet’lerle birçok yükseliş ve düşüşte önemli rol oynamıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl