Ekim ayından bu yana yüzde 8800 artan coin, en büyük 3. meme token oldu

Solana tabanlı meme coin olan BONK, son günlerde yükselişini hızlandırırken, ekim ayından bu yana yaşanan ralli %8800'ü de aştı. BONK, son fiyat artışıyla PEPE'yi de geride bıraktı, ayrıca ATH yaptı!

Solana tabanlı bir coin olan ve şu anda en düşük seviyesinden %17.000, ekim ayındaki fiyatından ise %8800 yukarıda olan BONK, en büyük meme coin’ler sıralamasında PEPE’yi geçti ve 3. sıraya yerleşti.

Fiyat rekoru da geldi

Bugün, gün içinde 0,000015 dolar ile en yüksek seviyesine ulaşan yani ATH yapan token’ın piyasa değeri de 1 milyar dolar sınırına yaklaştı ve 930 milyon dolar oldu. En büyük meme coin’ler sıralamasında ise 1. sırada 9 milyar dolarlık değeriyle Dogecoin, ikinci sırada ise 5 milyar dolar ile Shiba ınu bulunuyor.

Coinbase desteği yükselişi güçlendirdi: Binance gelir mi?

Bilindiği üzere ABD’nin en büyük borsası olan Coinbase, dün yaptığı açıklamayla BONK listelemesi duyurmuş ve işlemleri de bugün açmıştı. Bu desteğin ardından ise token fiyatındaki artış iyice güçlendi. Trader’lar ise birçok borsanın ardından Coinbase hamlesinin, Binance’i de harekete geçirebileceğini ve BONK’un Binance tarafından da listelenebileceğini tartışmaya başladılar.

Hatırlanacağı üzere PEPE’nin de ilk çıktığı geçen senenin nisan ayında, birçok borsa erken davranarak listeleme duyurmuş burada son olarak harekete geçen Binance ise diğer platformlara göre geç kalmıştı. Ancak listelemenin ardından PEPE fiyatı da ciddi şekilde artmıştı.

Dolayısıyla Binance’in bir BONK listelemesi duyurması, meme token’da büyük bir artış getirebilir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl