Binance’ten Memecoin yatırımı: Fiyat yüzde 30 arttı

Binance borsası, yatırım kolu olan Binance Labs vasıtasıyla Memecoin (MEME) yatırımı yaptığını açıkladı. Bu coin, borsanın ekim ayındaki Lauchpool projesiydi. Açıklamanın ardından ise fiyatta yüzde 30 artış oldu.

Meme coin’ler konusunda yaşanan çılgınlık Binance’in yatırım kolu olan Binance Labs’i de harekete geçirdi. Şirket, ekim ayında Lauchpool projesi olarak duyurduğu Memecoin’e (MEME) yatırım yaptı.

9GAG platformunun yaratıcıları tarafından oluşturulan Memeland ekosisteminin bir token’ı olan Memecoin, toplulukları ve içerik üreticilerini birleştirmeyi hedefliyor.

Bilindiği üzere sosyal medyada uzun senelerdir önemli bir yer tutan 9GAG platformu da dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip…

Meme coin çılgınlığı sürüyor

Binance’in bu açıklamasından sonra token fiyatında yüzde 30’luk artış oldu. Son dönemin yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen kripto paraları meme coin’ler olurken, Avalanche Vakfı da geçen hafta, kendi ağları üzerinde ve belli kriterlere uyan meme coin’leri satın alacağını duyurmuştu.

2021’deki DOGE ve SHIB çılgınlıklarının ardından 2022’de PEPE, 2023’te ise BRC-20 meme coin’leri büyük ilgi görmüştü.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. abuz Yanıtla

    bu yil ortasi binance klamiyacagi icin yatirm yapsinlar