Solana tabanlı meme coin dogwifhat (WIF) rekor kırdı, PEPE’yi geçti

2024 yılının başından itibaren ciddi şekilde yatırımcı çeken ve kripto para dünyasının en çok konuşulan token'larından olan dogwifhat (WIF) yeni rekorunu bu sabah kırdı. WIF 4 doları aşarken, PEPE'yi de meme coin'ler sıralamasında geçti.

Kripto para dünyasında meme coin fırtınası devam ediyor. 2024’ün başından bu yana birçok kripto para gibi büyük yükseliş gösteren dogwifhat (WIF), bugün kendi rekorunu kırdı.

Sabah erken saatlerde 4 dolar seviyesine ulaşan WIF’in piaysa değeri de 3.7 milyar doların üzerine çıktı. WIF’teki bu yükseliş onun, meme coin’ler sıralamasında da PEPE’yi geçmesini sağladı. PEPE de, 2024’ün en sert yükseliş gösteren meme token’larından biriydi.

Haberin yazıldığı dakikalarda PEPE’nin piyasa değeri 3.3 milyar dolar civarında bulunurken, bu rakam WIF için ise 3.69 milyar dolar seviyesinde… 1. sırada 30 milyar dolarlık piyasa değeriyle DOGE, ikinci sırada ise 18 milyar dolarla SHIB bulunuyor.

Son 24 saatte önemli yükselişler kaydeden WIF, DOGE ve FLOKI, meme coin’lerin toplam piyasa değerini de yukarıya çıkarıyor. Toplam meme coin piyasa değeri 70 milyar doları da geçti.

0.24 dolardan WIF alan cüzdan hala satmadı!

Öte yandan zincir üstü veriler, 2023’ün aralık ayında 0.24 dolardan WIF almaya başlayan bir cüzdanın, tüm yükselişlere rağmen hala satış yapmadığını gösteriyor. Hesabın kârı 135 milyon doları da geçmiş durumda…

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl