MenaPay’den kredi kartı ile 7/24 MenaCash alma imkanı

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blok zinciri (Blockchain) tabanlı ödeme yöntemi MenaPay’in güncel uygulamasında kredi kartı ile MenaCash satın alma özelliği eklendi.

Dünyanın farklı coğrafyalarında genişleyen ağı ve ürün yelpazesi ile başarılı projeleri hayata geçiren ve bu yıl KPMG ile H2 Ventures tarafından hazırlanan Fintek100 raporuna giren global 100 şirketten biri olan MenaPay, finansal erişilebilirliği arttırmak konusunda yatırımlarına devam ediyor. Kullanıcıların dilediği, yerde dilediği zaman ödeme ve para transferi işlemlerini gerçekleştirebildiği bir güncelleme yayınlayan MenaPay’in kullanıcıları artık banka transferi, ön ödemeli kart veya bayi ağı seçeneklerinin yanı sıra kredi kartı ile de MenaCash satın alabiliyor, para transferleri gerçekleştirebiliyor ve ödemelerini yapabiliyor.

Finansal çözümler alanında dijital dönüşümün itici gücü olan blokzinciri teknolojisi tabanlı MenaPay, bütünsel bir bakış açısı ile oluşturduğu hizmetlerinde nakdin dijitalleşmesi noktasında yaptığı geliştirme ile kullanıcıların cüzdanlarına anlık yükleme yapabilmesini sağladı. Blokzinciri tabanlı ödeme sistemlerinin hem Türkiye’de hem de dünyada müşteri memnuniyeti açısından titizlik ve hız gerektiren bir alan olduğunu belirten MenaPay ekibi, kullanıcıların MenaPay’in sabit kripto parası MenaCash’e erişimini artık daha hızlı gerçekleştirebileceğine vurgu yaptı.

Küresel ölçekte ödeme sistemlerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip eden MenaPay, daha fazla kişiye çözüm ulaştırmak amacıyla sisteminin içerisinde çalışan sabit kripto para MenaCash’i satın alma seçeneklerine kredi kartını da ekledi. Artık MenaPay kullanıcıları diledikleri zaman uygulamadan kredi kartı seçeneğini kullanarak dijital cüzdanlarına anlık MenaCash yükleyebilecekler.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl