Yükselen trend Super App’in Blockchain’deki ilk uygulaması MenaPay oldu

Uzun süren bir geliştirme sonrası MenaPay uygulaması mevcut işlevlerine yeni özellikler ekleyerek SuperApp olarak güncellendi.

Basın bültenidir.

Super Application olarak anılan ve kısaca SuperApp olarak adlandırılan uygulamalar, tek uygulamada birçok fonksiyonu bir araya getiriyor. Kullanıcılar SuperApp’ler ile birlikte telefonlarına farklı uygulamalar yüklemelerine gerek kalmadan tek bir uygulama ile birden fazla ihtiyacını karşılıyabiliyor. Kullanım kolaylığı ve işlevsellikleri ile ön plana çıkan SuperApp’lerin kullanıcı sayısı, zaman tasarrufu sağlamak ve telefonda daha fazla alan yaratmak gibi nedenlerden dolayı her geçen gün artıyor. Geleceğin mobil uygulamaların hepsinin birer Super App olma yolunda çalışmalar yaptığını belirten Ekonomi Dergisi Forbes, kullanıcıların tek bir uygulama üzerinden sebze meyve alışverişini yaparken aynı uygulama üzerinden tiyatro bileti alabileceklerini ya da seyahat planlamasını da yapabileceklerine dikkat çekiyor.

Kullanımı son derece basit bir arayüz ile herkesin dijital ekonomiye katılımını kolaylaştırmak hedefiyle yola çıkan Blockchain tabanlı MenaPay, gerçekleştirdiği bu hedefine teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlarla yeni hedefler eklemeye devam ediyor. Uzun süren bir geliştirme sonrası MenaPay uygulaması mevcut işlevlerine yeni özellikler ekleyerek SuperApp olarak güncellendi.

Tüm ihtiyaçlar tek uygulamada

Çeşitli hizmetleri tek uygulamada birleştiren Super App’in Blockchain üzerindeki ilk uygulaması MenaPay SuperApp ile kullanıcılar tek bir tıkla finansal çözümlere ve sosyal araçlara ulaşabiliyor. MenaPay SuperApp uygulamasında kullanıcılar, para transferi ve ödemelerini yapabildiği gibi kolay bir şekilde oyun pini satın alabiliyor, kripto para işlemlerini gerçekleştirebiliyor, “staking” işlemiyle kripto paraları ile yatırım yapabiliyor, sosyal medya uygulamalarına hızla erişiyor ve Twitch’e hızla bağlanarak bağış yapabiliyor.

MenaPay SuperApp hakkında daha detaylı bilgi almak için: https://medium.com/menapay/menapay-superapp-hakk%C4%B1nda-b7bf699cff5d

Küresel ölçekte mobil uygulamalarda yaşanan gelişmeleri yakından takip eden MenaPay, daha fazla kişiye çözüm ulaştırmak amacıyla sadece mobil ödeme uygulaması olarak kalmayıp, oyun pini satın alma, kripto para alım/satımı, staking yapma, Twitch’te bağış yapma gibi özellikler de ekleyerek kullanıcılarına ödeme konusunda sağladığı kolaylığı daha farklı alanlarda da sağlamış oldu. MenaPay SuperApp’te olan özellikleri geliştirme konusunda çalışmalarına son hız devam ettiklerini belirten MenaPay ekibi, 2020 yılının yarısına kadar 3 farklı yenilik daha getireceklerini ifade etti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl