MenaPay ile “ZULA Altın” satışları başladı

Blok zinciri (Blockchain) tabanlı ödeme uygulaması MenaPay, ZULA oyunu içerisinde satın alma işlemlerinde kullanılmaya başlandı.

MadByte Games tarafından geliştirilen ve Türkiye’de çok sevilen MMO FPS oyunu ZULA, 100’den fazla ülkede 11 farklı dilde oynanıyor. ZULA’nın oyuncuları, çeşitli aşamalarda oyun içerisinde ilerleyebilmek ve karakterlerini güçlendirmek amacıyla, oyun içi marketten silah, cephane, ekipman satın almak için kullandıkları ZULA Altınlarının ödemelerini MenaCash ile yapabilecek.

Dünyanın farklı coğrafyalarında başarılı projeler hayata geçiren MenaPay, dijital oyun sektöründe işbirliği yaptığı firmalara bir yenisini ekledi. InGame Group çatısı altındaki MadByte Games tarafından geliştirilen ülkemizin en çok oynanan oyunlarından biri olan MMO FPS oyunu Zula’da, oyuncular artık çok pratik bir ödeme yöntemi olan MenaPay’i de kullanabiliyorlar. Zula Online karakterini güçlendirmek isteyen oyuncuların, Zula Altın satın alarak hesaplarına yükleme yapmaları gerekiyor. MenaPay’in sabit kripto parası MenaCash ile QR kod kullanarak birkaç saniyede Zula Altın satın alınabiliyor.

Oyun keyfini bölmeden ödeme

Nakiti dijitalleştirerek cep telefonunuzda taşımanızı sağlayan MenaPay, ZULA oyuncularına oyun esnasında kesinti yaşamadan hızlı bir şekilde ödeme yapma deneyimini sunuyor. QR kod okutarak birkaç saniye içinde hızlı ve güvenli ödeme yapma imkânı sunan MenaPay, dijital dönüşümün en belirgin şekilde yaşandığı oyun sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

Oyun sektöründen küresel ölçekli çok farklı firmalarla yapılan işbirliklerinin ardından yerli bir oyun firması ile de çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirten MenaPay yetkilileri, çok ciddi bir pazar olan ve büyük bir kullanıcı kitlesi olan oyun sektörüne özel yeni çözümler sunma hazırlıkları içerisinde olduklarını da ifade ettiler.

Teknoloji ve altyapı geliştirmelerine öncelik veren MenaPay dijital dönüşüm ve gelişmelerin çok etkili yaşandığı oyun sektöründe kullanıcı deneyimini iyileştirme odaklı çalışmalarının iş planında olduğunu belirtti.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl